درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برگزاری دوره مربیگری درجه ۲ بانوان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری دوره مربیگری درجه 2 بانوان

دوره مربیگری درجه ۲ شنا ویژه بانوان یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون تاریخ برگزاری دوره مربیگری درجه ۲ بانوان را اعلام کرد. بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که از دوره مربیگری درجه ۳ آن ها سه سال کامل گذشته است و دارای دو برگه پروانه فعالیت مربیگری  هستند باید در سایت فدراسیون شنا بخش ثبت نام دوره های آموزشی در لینک “مربیگری درجه۲ شنا بانوان (فدراسیون)” ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان، روز شروع دوره باید مدرک مربیگری درجه۳ شنا که از آن سه سال کامل گذشته است و دو برگه پروانه فعالیت مربیگری خود را همراه داشته و بقیه مدارک را از طریق سایت فدراسیون بارگزاری کنند.

تاریخ شروع دوره: یکشنبه ۱۵ مهرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲ ظهر

مکان: استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی

 

اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ شنا بانوان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ شنا بانوان

کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ شنا بانوان که مهر ماه سال ۱۳۹۷ برگزار شد را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته آموزش فدراسیون اسامی قبول شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ شنا بانوان به مدرسی خانم شعله خداداد که روز یکشنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۷ برگزار شد را اعلام کرد.
بر این اساس اسامی زیر باید در سایت فدراسیون شنا بخش ثبت نام دوره های آموزشی در قسمت “مربیگری درجه ۳ شنا بانوان فدراسیون” (فقط قبول شدگان تست ورودی ۸ مهرماه) ثبت نام کنند.

تاریخ شروع دوره: سه شنبه ۱۰ مهرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۲ ظهر

مکان: استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی 

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون عملی مربیگری درجه ۳ شنا بانوان: 

  • افسانه مقصودی پور
  • نفیسه چمنی گنبد
  • یگانه علیرضایی
  • فاطمه فردیس
  • مهسا اسماعیلی
  • هانیه عاصی ابراهیمی
  • سودابه صائبی
  • ملکه زاوشی
  • مهسا دبیری
  • نگارین جوانبخت
  • مهنام صحرانورد
  • شیما قوامی
  • سمیه خسروی
  • آزاده خوشدونی
  • شیما الوانی ساز
  • سپیده نظامی
  • آناهیتا حمریانی
  • زهرا جهانتاب
  • فاطمه دادبین
  • شقایق برزگر
  • اعظم آلبا
  • فاطمه پوریزدان پناه
  • سمیرا جمالی
  • هدی سلیمانی
  • فرزانه ناصری
  • هانیه آرایش دارابی
  • زهرا رسول زاده
  • سمانه چاهه

 

3 قایقران اعزامی به المپیک جوانان سفیران صلح و دوستی سازمان ملل شدند

اخبار قایقرانی


3 قایقران اعزامی به المپیک جوانان سفیران صلح و دوستی سازمان ملل شدند

قایقرانان اعزامی به المپیک جوانان طی مراسمی با حضور رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل به عنوان سفیران صلح و دوستی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، پس از همکاری مدیر گروه انجمن سفیران صلح و دوستی با پروژه نخبه گزینی و آموزش نوجوانان و برگزاری کارگاه های صلح و دوستی در این پروژه، قایقرانان اعزامی کشورمان به المپیک جوانان به عضویت این انجمن درآمدند.
قایقرانان اعزامی به بازی های المپیک جوانان با حضور در دفتر سازمان ملل در تهران طی مراسمی با حضور ماریا دوتسنکو رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل سفیران صلح و دوستی این سازمان شدند.
پیش از این رکسانا رازقیان به عنوان سفیر صلح و دوستی معرفی شده بود و بر این اساس تعداد اعضای سفیران صلح و دوستی قایقرانی به 4 نفر رسید.

 

ارشیا الماسی: هدفم پیشرفت ورزشی است/ مسائل مالی اولویت اولم نیست

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

ارشیا الماسی: هدفم پیشرفت ورزشی است/ مسائل مالی اولویت اولم نیست

ملی‌پوش واترپلوی ایران گفت: هدفم از بازی در لیگ صربستان پیشرفت در واترپلو است و مسائل مادی اولویت اولم نیست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ ارشیا الماسی در گفت و گو با ایسنا، در مورد لژیونر شدنش در لیگ‌برتر واترپلوی صربستان اظهار کرد: همه‌ ملی‌پوشان واترپلوی‌ ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند که نتیجه آن موفقیت تیم ملی و کسب مدال برنز این رقابت‌ها بعد از ۴۴ سال بود. لژیونر شدن من نیز به واسطه همین موفقیت بزرگ بود.

او دراین باره ادامه داد: پس از سومی تیم ملی واترپلو در بازهای آسیای اندونزی،‌ باشگاه والجنو ( Valjeno ) صربستان ایمیلی را به من ارسال کرده بود که در آن درخواست جذب من را داشت، این مسئله را ابتدا با کادرفنی و سرمربی تیم در جریان گذاشتم و سپس با اعلام این مساله به فدراسیون، ابعاد مختلف این انتقال بررسی شد که نتیجه‌اش هم خداروشکر مثبت بود.

ملی‌پوش واترپلوی ایران با بیان اینکه لژیونر شدن می‌تواند باعث پیشرفتش شود، توضیح داد: در این انتقال اولویت اول مسائل مالی نبود بلکه، پیشرفت و گسترش واترپلوی ایران از اصلی‌ترین اهداف بود.  هدف این باشگاه صربستانی نیز تربیت قهرمانان واترپلو است تا بتوانند واترپلو را در نقاط مختلف جهان گسترش دهند.

لژیونر واترپلوی ایران در مورد زمان اعزامش نیز گفت: با انجام شدن همه مراحل انتقال، یکشنبه هفته پیش رو عازم صربستان می‌شوم. قرار است در لیگ‌برتر صربستان و سوپر لیگی که با حضور چهار کشور کرواسی، اسلواکی، مونته‌نگرو و صربستان برگزار شود برای تیمم بازی‌ کنم. امیدوارم بتوانم پیشرفت قابل توجهی را داشته باشم.

انتهای پیام

دیلانچیان: کار دشواری در آرژانتین خواهیم داشت

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

دیلانچیان:  کار دشواری در آرژانتین خواهیم داشت

مربی نماینده شنا ایران در المپیک آرژانتین گفت: با توجه به حضور یاوری در جاکارتا و گذراندن دوران آمادگی، او کار دشواری در المپیک خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ گامر دیلانچیان مربی علیرضا یاوری نماینده شنا ایران در المپیک جوانان  در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره وضعیت این شناگر گفت: یاوری در حال حاضر آمادگی خوبی دارد. او در ترکیب تیم ملی برای بازی های آسیایی جاکارتا نیز حضور داشت و دوران آمادگی خود را پشت سر گذاشته است. این موضوع بر روی آمادگی اش برای المپیک جوانان تاثیر خواهد گذاشت. هر ورزشکار به طور معمول در سال یک الی دو بار و به فاصله شش ماه به آمادگی می رسد اما سعی کرده ایم برنامه ای برای او تنظیم کنیم تا بتواند رکورد ملی را جا به جا کند و بهتر از بازی های آسیایی شنا کند که البته کمی دشوار به نظر می رسد.

دیلانچیان ادامه داد: یاوری در ماده ۱۰۰ متر آزاد در المپیک آرژانتین به آب می زند. قرار است با تایید کمیته فنی او در ماده ۲۰۰ متر آزاد نیز شرکت کند که البته کار به اما و اگر کشیده شده است.

او درباره این که کسب چه نتیجه ای از سوی یاوری برای کادر فنی مطلوب است افزود: رکورد ملی ۱۰۰ متر آزاد بعد از ۹ سال در بازی های آسیایی توسط سینا غلامپور شکسته شد. حالا یاوری در آرژانتین تلاش خواهدکرد  تا برای اولین بار در این ماده زیر ۵۱ ثانیه شنا کند. او شناگر کم تجربه و جوانی است که استرس در میدان بزرگی مانند بازی های آسیایی بر روند نتیجه گیری او تاثیر داشت.

مربی نماینده شنا ایران در آرژانتین درباره چگونگی کسب سهمیه المپیک از سوی یاوری تصریح کرد: شناگران برای کسب ورودی به دو مسابقه در کشورهای ویتنام و تایلند اعزام شدند که علیرضا یاوری در ۵ ماده بیشترین فینا پوینت ورودی B را کسب کرد اما قوانین و شرایط المپیک جوانان با المپیک تفاوت دارد که همین موضوع باعث شد یک سهمیه اعطایی به شناگران ایران برسد.

گفتنی است علیرضا یاوری و گامر دیلانچیان دهم مهرماه برای حضور در المپیک جوانان راهی آرژانتین می شوند.

 

محسن سمیع‌زاده مدیر فنی تیم ملی شنا شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

محسن سمیع‌زاده مدیر فنی تیم ملی شنا شد

محسن سمیع‌زاده با دریافت حکمی از سوی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو به سمت مدیر فنی تیم ملی شنا منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رئیس فدراسیون با صدور ابلاغی بر اساس پیشنهاد کمیته فنی شنا، محسن سمیع‌زاده را به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا منصوب کرد.

 

در حکم وی آمده است:

جناب آقای محسن سمیع‌زاده

احتراماً  نظر به تجربه و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ بعنوانمدیر فنی تیم ملی شنامنصوب می‌شوید. شایسته است به تلاش و تعامل سازنده ا نیروهای کارآمد، پیشکسوتان، ورزشکاران، مربیان و صاحب نظران جامعه شنا کشور و هماهنگی ا کمیته فنی  در راستای سیاست‌ها و تحقق اهداف عالیه این فدراسیون گام برداشته و با برنامه ریزی مطلوب نسبت به ارتقای جایگاه کمی و کیفی شنای کشور توجه جدی معمول دارید.

امید است در سایه توجهات خداوند متعال با ساماندهی منابع و امکانات موجود در انجام وظیفه محوله موفق و موید باشید.

با صدرنشینی باشگاه ملوان نداجا؛ هفته اول لیگ آبهای آرام آقایان گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

اخبار قایقرانی



با صدرنشینی باشگاه ملوان نداجا؛ هفته اول لیگ آبهای آرام آقایان گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

هفته اول لیگ آبهای آرام گرامیداشت هفته دفاع مقدس به میزبانی دریاچه آزادی و صدرنشینی باشگاه ملوان نداجا امروز 4 مهرماه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دریاچه آزادی صبح امروز میزبان هفته نخست ششمین دوره لیگ آبهای آرام کشور گرامیداشت هفته دفاع مقدس بود. در این رقابت ها تیم های مقاومت، هیات قایقرانی مرزبانی ناجا، ملوان نداجا، هیات تهران، هیات رشت و آوای شهرکرد و هیات ورزش های کارگری بابلسر حضور دارند.
قایقرانان در 9 ماده به رقابت پرداختند و در پایان نفرات برتر مشخص شدند.
در کایاک یکنفره 1000 متر امید احمدی از ملوان، علی مولایی از بابلسر و هادی جعفری از مقاومت اول تا سوم شدند.
در کانوی یکنفره 1000 متر نبی رضایی اول، شاهو ناصری از مرزبانی دوم و عبداله مشایخ از بابلسر سوم شدند.
در کایاک دونفره 1000 متر علی آقامیرزایی و امین بوداغی از بابلسر مقام اول، امید احمدی و جواد مومنی از ملوان مقام دوم و سجاد فرچی و سینا زهرایی از مقاومت مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 1000 متر نبی رضایی و یاسین قمری از ملوان در رده نخست قرار گرفتند، عبداله مشایخ و پژمان دیوسالاری از بابلسر دوم شدند و زانا ساعدی و دانیال چشمه از مقاومت جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.
در کایاک چهارنفره 500 متر تیم بابلسر با ترکیب امین بوداغی، علی آقامیرزایی، علیرضا جهان نما و امیر آقامیرزایی اول، تیم ملوان با ترکیب امیر رضا خوانساری، جواد مومنی، پوریا شریفی و امید احمدی از ملوان دوم و تیم مقاومت با ترکیب هادی جعفری، سجاد فرشچی، سینا زهرایی و پارسا امیدوار از مقاومت سوم شدند.
در کانوی یکنفره 200 متر یاسین قمری از ملوان مقام اول، شاهوی ناصری از مرزبانی مقام دوم و پژمان دیوسالاری از بابلسر مقام سوم را بدست آوردند.
در کایاک یکنفره 200 متر پوریا شریفی از ملوان اول، علی آقامیرزایی از بابلسر دوم و ابوالفضل درجزی از مرزبانی سوم شدند.
در کانوی دونفره 200 متر یاسین قمری و نبی رضایی از ملوان، پژمان دیوسالاری و مهدی آقاسی از بابلسر و رشاد وفایی و شاهوی ناصری از مرزبانی اول تا سوم شدند.
در کایاک دونفره 200 متر پوریا شریفی و آرمین بخشی زاد از ملوان مقام اول، امین بوداغی و علیرضا جهان نما از بابلسر مقام دوم و هادی جعفری و سجاد فرشچی از مقاومت مقام سوم را بدست آوردند.
بر این اساس در پایان هفته نخست لیگ آبهای آرام آقایان ملوان نداجا با 68 امتیاز صدرنشین شد، هیات ورزش های کارگری بابلسر با 56 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و هیات قایقرانی مرزبانی ناجا با 37 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.
هفته نخست لیگ آبهای آرام بانوان نیز فردا 5 مهرماه در دریاچه آزادی برگزار خواهد شد.

برگزاری جشنواره شیرجه رده‌های سنی زیر ۱۱ سال

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری جشنواره شیرجه رده‌های سنی زیر 11 سال

جشنواره شیرجه رده‌های سنی زیر ۱۱ سال (D,E,F) با عنوان گرامیداشت هفته تربیت بدنی ۲۴ الی ۲۶ مهر ۱۳۹۷ به میزبانی استخر قهرمانی آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شیرجه مقرر شد جشنواره شیرجه رده‌های سنی زیر ۱۱ سال (D,E,F)  با عنوان گرامیداشت هفته تربیت بدنی برگزار شود. این رقابت ها  براساس بخشنامه کمیته فنی شیرجه از تاریخ ۲۴  الی ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۷  در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری خواهدشد.

تیم های علاقه مند حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه (۱۸ مهر ۱۳۹۷) باید نسبت به ثبت نام و تکمیل جدول پیوست  اقدام کنند. بدیهی است عدم ارسال اعلام آمادگی تا پایان وقت اداری تاریخ مقرر بمنزله انصراف از شرکت در این مسابقه است و امور مربوط به پذیرش تیم انجام نمی‌شود.

 

ورود تیم‌ها: ساعت ۸:۰۰ صبح روز سه‌شنبه مورخ  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴

تمرین تیم‌ها: ساعت ۸:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و ۱۵:۰۰ تا ۱۹:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۴

شروع مسابقات:

ساعت ۹:۰۰ تا ۱۲:۰۰ و ساعت ۱۵:۰۰ تا ۲۰:۰۰   روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۵

ساعت ۹:۰۰ تا ۱۴:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۶

اختتامیه: ساعت ۱۴:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۶

خروج تیم‌ها: ساعت :۲۰:۰۰ روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۷/۲۶

 

جهت دریافت پیوست های جشنواره شیرجه زیر ۱۱ سال بر روی لینک های زیر کلیک کنید. 

  1. جدول حرکات مسابقات 
  2. جدول اسامی تیم استان و برگه شیرجه
  3. بخشنامه مسابقات رده سنی زیر ۱۱

 

برگزاری دوره داوری واترپلو آقایان و بانوان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری دوره داوری واترپلو  آقایان و بانوان

یک دوره کلاس داوری واترپلو آقایان و بانوان ۱۸ الی ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ کمیته فنی واترپلو در نظر دارد یک دوره کلاس داوری واترپلو آقایان و بانوان  ۱۸ الی ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۷ برگزار کند.

 بر این اساس متقاضیان حضور در این دوره می‌توانند با مراجعه به سایت فدراسیون شنا به نشانی IRSF.IR قسمت ثبت نام دوره‌های آموزشی نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر با برتری شهرستان تنگستان به پایان رسید

اخبار قایقرانی


هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر با برتری شهرستان تنگستان به پایان رسید

هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر با حضور 5 تیم به میزبانی شهرستان تنگستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دومین هفته لیگ آبهای آرام استان بوشهر به میزبانی شهرستان تنگستان با حضور 5 تیم شهرستان بوشهر، تنگستان، دیلم، عسلویه و کنگان برگزار شد. ورزشکاران در 8 ماده و دو رده سنی جوانان و نوجوانان به رقابت پرداختند و نفرات برتر مشخص شدند:
در کایاک 500 متر جوانان پوریا شادنیا و علیرضا فرجی از بوشهر، خدارحم دریایی از تنگستان به ترتیب اول تا سوم شدند، در کیندربوت 500 متر نونهالان موسی دزفولی از بوشهر مقام اول، محمد صالحی از عسلویه مقام دوم و علی اکبر بستان از تنگستان مقام سوم را بدست آوردند، در کانوکانادایی 500 متر جوانان شایان حسینی از بوشهر اول، امیرحسین دفاعی از بوشهر دوم و ابوالفضل دریایی از تنگستان سوم شدند، در کایاک 500 متر نوجوانان سهراب دریانوردی از تنگستان در جایگاه اول، حسین فیروزی از تنگستان جایگاه دوم، علیرضا تیموری از بوشهر در جایگاه سوم ایستاد، در کایاک 200 متر جوانان پوریا شادنیا از بوشهر اول، علی سعیدی از عسلویه دوم و خدا رحم دریایی از تنگستان سوم شد، در کیندر بوت 200 متر نونهالان ابولفضل همت نیا از تنگستان در جایگاه اول ایستاد، موسی دزفولی از بوشهر دوم و امیر علی لیراوی از دیلم سوم شد، در کانوکادانادیی 200 متر جوانان شایان حسینی از بوشهر اول، امیرحسین دفاعی از بوشهر دوم و ابوالفضل دریایی از تنگستان سوم شدند و در کایاک 200 متر نوجوانان محمد جواد حیدری از دیلم، حسین فیروزی از تنگستان و امیرحسین تیموری از بوشهر به ترتیب اول تا سوم شدند.
به این ترتیب در پایان هفته دوم لیگ آبهای آرام استان بوشهر تیم شهرستان تنگستان با 70 امتیاز در رده نخست ایستاد، شهرستان بوشهر با 68 امتیاز دوم، شهرستان دیلم با 37 امتیاز سوم، شهرستان عسلویه با 23 امتیاز چهارم و شهرستان کنگان با 7 امتیاز در رده پنجم قرار گرفت.