درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برگزاری مسابقات شنا گرامیداشت دهه مبارک فجر استان فارس

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا گرامیداشت دهه مبارک فجر استان فارس

قهرمانان مسابقات شنا گرامیداشت دهه مبارک فجر استان فارس مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ شهرام کمال زاده رئیس هیات شنای استان فارس با اعلام خبر برگزاری مسابقات شنا به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر افزود: هیات شنای استان فارس باهدف گرامیداشت دهه مبارک فجر و ایجاد رقابتی شاد فی مابین شناگران برتر استان فارس اقدام به برگزاری این مسابقه با حضور بیش از ۷۰ شناگر برتر استان در چهار رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، ۹ – ۱۰ سال، ۱۱ – ۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال نمود.
در مراسم اختتامیه این مسابقات که در هشت رشته ۵۰ متر آزاد، ۱۰۰ متر آزاد، ۵۰ متر قورباغه، ۱۰۰ متر قورباغه،۵۰ متر کرال پشت، ۱۰۰ متر کرال پشت،۵۰ متر پروانه و ۱۰۰ متر پروانه برگزار شد سعید روستا دبیر هیات شنای استان فارس ضمن قدردانی از همکاری تمام تلاشگران خانواده شنا به نتایج بدست آمده در این دوره از مسابقات اشاره نمود و آن را حاصل تلاش شهرستان ها و مربیان شنای تیم ها دانست، در پایان مسابقات به نفرات و تیم های برتر جوایزی اهدا شد.

 

 
نتایج مسابقات شناگران برتر استان فارس

در رشته ۵۰ متر آزاد:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، محمد مهدی غلامی از شیراز به مقام اول، پارسا شهشهانی از شیراز به مقام دوم و سبحان شعبانی از تیم فرجام شهرستان جهرم به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر آزاد:
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، امیرحسین نظری از شیراز به مقام اول، امیرمحمد سجادیان از شهرستان مرودشت به مقام دوم و بنیامین مؤذنی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، علیرضا کاووسی از شیراز به مقام اول، یاسین پناهیان از شیراز به مقام دوم و محمدرضا مرادی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، محمدجواد ظریف خواه از شیراز به مقام اول، پارسا فلامکی از شیراز به مقام دوم و سینا ایوب زاده از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر قورباغه:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، امید وفا از شهرستان مرودشت به مقام اول، پارسا شهشهانی از شیراز به مقام دوم و محمد اصلانی از تیم شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، امیرمحمد سجادیان از شهرستان مرودشت به مقام اول، امیرحسین نظری از شیراز به مقام دوم و محمدحسین فلاح از شهرستان مرودشت به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر قورباغه:
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، علیرضا کاووسی از شیراز به مقام اول، ارشان مقربی از شیراز به مقام دوم و محمدرضا مرادی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، غلامرضا سیادتپور از شیراز به مقام اول، میثم بهمهای از شهرستان مرودشت به مقام دوم و نیما یزدانی از شهرستان آباده به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، پارسا شهشهانی از شیراز به مقام اول، محمد اصلانی از شیراز به مقام دوم و محمد مهدی غلامی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، سپهر فراحی از شیراز به مقام اول، امیرحسین نظری از شیراز به مقام دوم و ماهان ابراهیمی از تیم فرجام شهرستان جهرم به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر کرال پشت:
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، یاسین پناهیان از شیراز به مقام اول، سهیل جوانمردی از شیراز به مقام دوم و محمدرضا مرادی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، رادین نوشاد از شیراز به مقام اول، پارسا فلامکی از شیراز به مقام دوم و ابوالفضل پارسایی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۵۰ متر پروانه:
در رده سنی ۸ و زیر ۸ سال، محمد مهدی غلامی از شیراز به مقام اول، امیر ثامن اسلمی از شهرستان اقلید به مقام دوم و سبحان شعبانی تیم فرجام شهرستان جهرم از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۰-۹ سال ، امیرحسین نظری از شیراز به مقام اول، محمدحسین فلاح از شهرستان مرودشت به مقام دوم و سپهرفراحی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی ۱۲-۱۱ سال ، محمدرضا مرادی از شیراز به مقام اول، آرمان فرخی از تیم کارگران شهرستان آباده به مقام دوم و علیرضا کاووسی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

در رشته ۱۰۰ متر پروانه:
در رده سنی ۱۴-۱۳ سال ، غلامرضا سیادت پوراز شیراز به مقام اول، محمدجواد ظریف خواه از شیراز به مقام دوم و ابوالفضل پارسایی از شیراز به مقام سوم دست یافتند.

 


 


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

برگزاری مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین

مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین دیروز (دوشنبه) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در استخر شهید رجایی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین دیروز (دوشنبه) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و انتخابی شناگران اعزامی به مسابقات قهرمانی کشور در محل استخر شهید رجایی قزوین با حضور بیش از ۳۰ شناگر در ۶ رده سنی برگزار شد.

 

 

 

نتایج مسابقات شنا پیشکسوتان استان قزوین:

رده سنی ۲۵ تا ۲۹ سال

پوریا جوزی در ماده‌های کرال پشت و کرال سینه اول شد
علی زارع چیان در ماده قورباغه اول شد

 

رده سنی۳۰ تا ۳۴ سال

امید زهرایی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه اول شد
آرش تقی خانی درماده‌ کرال سینه و مهدی پورنیا در ماده‌های قورباغه دوم شدند
رده سنی۳۵ تا ۳۹ سال

امیر حسین زهرایی در ماده‌های کرال سینه و کرال پشت اول شد
سید حامد سیاهپوش‌ها در ماده قورباغه اول شد و محمد فرحی دوم شد
مجتبی سلطانشاه در ماده کرال پشت سوم شد
رده سنی۴۵ تا ۴۹ سال

حمیدرضا قاسم زاده در ماده‌های کرال سینه و قورباغه اول شد
امید محمدی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه دوم شد
رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال

پیمان پیر مرادی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه اول شد
مازیار رجبی در ماده‌های کرال سینه و قورباغه دوم شد
مصطفی افشار نژاد در ماده‌های کرال سینه و قورباغه سوم شد

رده سنی ۶۰ تا ۶۴ سال
علی شهروان مهر در رشته های کرال سینه و کرال پشت و قورباغه اول

مرتضی جلیلوند در رشته‌های کرال سینه، کرال پشت و قورباغه دوم شد
رده سنی ۶۵ تا ۶۹ سال
رحمان میرزا خانلری
رده سنی ۸۰ سال به بالا

سید رضا میر معزی در ماده‌های قورباغه و کرال پشت اول شد
اصغر مظاهری در ماده کرال سینه اول شد

 

برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب

نشست هم اندیشى رشته دراگون بوت با حضور مسئولین کمیته و استانى برگزار شد

اخبار قایقرانی


نشست هم اندیشى رشته دراگون بوت با حضور مسئولین کمیته و استانى برگزار شد

اولین نشست هم اندیشى در خصوص رشته ورزشى دراگون بوت با حضور مسئولین كمیته هاى دراگون بوت استان هاى كشور در برج قایقرانی دریاچه آزادی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در ابتداى جلسه مسلم محمودى، سرپرست كمیته دراگون بوت فدراسیون قایقرانى، ضمن خیر مقدم به مدعوین، رئوس برنامه ها و اهداف كلى كمیته را ترسیم كرده و بر لزوم حمایت از بخش خصوصى و توسعه باشگاه دارى در این رشته ورزشى تاكید كرد.
در ادامه این جلسه نیز موضوعات مختلف از قبیل تقویم ورزشى، مسابقات داخلى، برگزارى لیگ سراسرى، اعزام هاى برون مرزى و دوره هاى آموزشى مطرح شد و مسئولین دراگون بوت هیات های قایقرانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان جلسه مقرر شد تا اولین دوره لیگ دراگون بوت كشور در سال ٩٧ برگزار شود. تعیین حداقل شرایط براى تیم هاى متقاضى حضور در رقابت هاى بین المللى دیگر تصمیم اعضا در این جلسه هم اندیشی بود.

 

هفتمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد

اخبار قایقرانی


هفتمین دوره مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد

مسابقات قایقرانی شهرستان دیلم به میزبانی هیات قایقرانی بندر امام حسن و گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، این رقابت ها در پیست تازه تاسیس هیات قایقرانی و در جوار ساحل زیبا و بی نظیر بندرامام حسن، در رشته آبهای آرام مواد کیندربوت و تورینگ 200 متر در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان انجام شد.
این رقابت ها با همکاری اداره کل ورزش و جوانان دیلم و شهرداری و شورای اسلامی بندر امام حسن برگزار شد.
پس از انجام مسابقات در گروه های مختلف و راه یابی نفرات به فینال، قایقرانان برتر مشخص شدند.
در ماده کیندربوت نونهالان سیددانیال حسینی، علی زارع و محمدرضا ضرغامی رده های برتر را کسب کردند. در فینال B این ماده نیز ابوالفضل لیراوی دیلمی، عقیل محمدزاده و امیرعباس موسوی اول تا سوم شدند.
در ماده کیندربوت نوجوانان سیدحیدر بنی هاشمی اول، سیدامیرمهدی حسینی دوم و محدرضا لیراوی دیلمی سوم شدند.
در ماده تورینگ 200 متر جوانان علیرضا درویشی مقام اول، سیدیوسف حسینی مقام دوم و عباس عباسی مقام سوم را بدست آوردند.

 

دومین مرحله اردو تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان برگزار می شود

اخبار قایقرانی


دومین مرحله اردو تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان برگزار می شود

دومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان از فردا 17 بهمن ماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، 4 قایقران به دور جدید تمرینات تیم روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان به منظور حضور موفق در المپیک جوانان و مسابقات قهرمانی جوانان آسیا دعوت شدند. این مرحله از اردو از فردا 17 بهمن ماه در دریاچه آرادی آغاز می شود و تا 8 اسفند ماه ادامه پیدا خواهد کرد.
سولماز عباسی مربی و مهناز غفاری به عنوان سرپرست کادر فنی تیم ملی هستند.
فروغ آقابالازاده و اسراء جوانمردی از تهران، کیمیا زارعی از همدان، هانیه بیداد از کرمانشاه نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

تقابل گچسارن و نزاجا در لیگ‌برتر واترپلو

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

تقابل گچسارن و نزاجا در لیگ‌برتر واترپلو

دیدار معوقه هفته چهارم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل گچساران و نزاجا فردا (دوشنبه) ظهر در گچساران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو ؛ دیدار معوقه هفته چهارم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل نفت و گاز گچساران و نیروی زمینی ارتش فردا (دوشنبه) در گچساران برگزار می‌شود.

نفت و گاز گچساران که در جایگاه چهارم جدول قرار دارد تنها با کسب تساوی در این دیدار رتبه چهارم خود را تثبیت کرده و به مرحله بعدی صعود می‌کند. اما در سوی دیگر نیروی زمینی ارتش که  در دیدار گذشته خود موفق شده بود سایپا را از پیش رو بردارد و با گچساران هم امتیاز شود، برای صعود به مرحله بعد نیاز به پیروزی در این دیدار را دارد.

بازی رفت این دو تیم که با نتیجه ۱۲ بر ۸ به سود گچساران به پایان رسیده است. این دیدار حساس  از ساعت ۱۳:۰۰ فردا (دوشنبه) در گچساران با قضاوت داوران نادر غفوری  و امیرحسین صفابخش تحت نظارت هادی بیک برگزار می‌شود.

 

پیروزی خانگی امیدیه در مصاف با سایپا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

پیروزی خانگی امیدیه در مصاف با سایپا

امیدیه در دیدار معوقه هفته دوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو سایپا را با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ از پیش رو برداشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا ، شیرجه و واترپلو؛  دیدار معوقه هفته دوم دور برگشت بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو، تقابل نفت امیدیه و سایپا امروز (یکشنبه) برگزار شد.

این دیدار حساس که تعیین کننده تیم دوم و سوم جدول بود از ساعت ۱۵:۰۰ در امیدیه آغاز شد. تیم امیدیه که از امتیاز میزبانی برخوردار بود در پایان این بازی موفق شد مهمان خود سایپا را در یک رقابت پایاپای با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ از پیش رو بردارد و با ۲۰ امتیاز ذر جایگاه دوم جدول قرار گیرد.

با این نتیجه تیم های سایپا هفته آینده در مرحله پلی آف رقابت‌‎ها پذیرای نفت امیدیه در تهران است.

 

 

جدول رده بندی بیست و هفتمین دوره لیگ برتر واترپلو : 

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد ۱۲ ۱۰ ۲ ۰ ۱۷۸ ۶۰ ۱۱۸+ ۲۰
۲ نفت امیدیه ۱۲ ۱۰ ۲ ۰ ۱۴۸ ۸۵ ۶۳+ ۲۰
۳ سایپا ۱۲ ۹ ۳ ۰ ۱۶۳ ۸۱ ۸۲+ ۱۸
۴ نفت وگاز گچساران ۱۱ ۵ ۶ ۰ ۱۰۴ ۱۱۰ ۶- ۱۰
۵ نیروی زمینی ارتش ۱۱ ۵ ۶ ۰ ۹۵ ۱۰۷ ۱۲- ۱۰
۶ نماینده اصفهان ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۵۰ ۱۶۷ ۱۱۷- ۲
۷ استخر شهید نوفلاح ۱۲ ۱ ۱۱ ۰ ۴۹ ۱۷۷ ۱۲۸- ۲

 

برگزاری مسابقات شنا بزرگسالان و پیگیری لیگ شنا بانوان استان اصفهان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا بزرگسالان و پیگیری لیگ شنا بانوان استان اصفهان

مرحله نخست لیگ شنای بانوان و مسابقات قهرمانی شنا بزرگسالان آقایان استان اصفهان به میزبانی استخر انقلاب این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله نخست لیگ شنای بانوان استان اصفهان روز پنجشنبه (۱۲ بهمن ۱۳۹۶) به میزبانی استخر انقلاب با حضور بیش از ۳۲۰ شناگر برگزار شد. مرحله دوم و پایانی این رقابت ها اسفندماه ۹۶ برگزار خواهد شد.

 

همچنین مسابقات قهرمانی شنای بزرگسالان استان اصفهان ویژه آقایان انتخابی تیم استان نیز روز جمعه(۱۳بهمن ۱۳۹۶) به میزبانی استخر انقلاب این استان برگزار شد. این رقابت‌ها در نه رده سنی پیگیری و نتایج ذیل بدست آمد:

 

رده سنی ۲۵ تا ۲۹ سال (متولدین ۶۷تا۷۱)

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-حسین مرآتیان
۲-مهدی نصوحی
۳-ابراهیم داتلی بیگی
۱۰۰متر قورباغه:
۱-حسین مرآتیان
۲-مجتبی عرب

۵۰متر پروانه:
۱-حسین مرآتیان
رده سنی ۳۰تا ۳۴(متولدین ۶۲تا۶۶):

۱۰۰مترکرال سینه:
۱-فرشاد دادفر
۲-حسین عرب شریف
۳-ساسان خردمند

۱۰۰مترقورباغه:
۱-حسین عرب شریف
۲-ساسان خردمند
۳-بهنام آقاجانیان

۵۰مترپروانه:
۱-حسین عرب شریف
۲-فرشاد دادفر
۳-ساسان خردمند
رده سنی ۳۵تا۳۹(متولدین ۵۷تا۶۱):

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-حسین عمرانی
۲-محمدابراهیم زاده
۳-داود شریفی

۱۰۰متر قورباغه:
۱-محمدابراهیم زاده
۲-امیر طاغونکی
۳-محمدراستین پور

۵۰ متر پروانه:
۱-حسین عمرانی
۲-محمدابراهیم زاده
۳-مهدی ریاضی
رده سنی۴۰ تا۴۴ ( ۱۳۵۲تا۱۳۵۶):

۱۰۰مترکرال سینه:
۱-علی اکبر زارع
۲-رضا یاسینی
۳-علی محبوب

۱۰۰متر قورباغه:
۱-رضا یاسینی
۲-علی اکبر زارع
۳-سید بهداد مهاجرانی

۵۰متر پروانه: 
۱-علی اکبر زارع
۲-رضا یاسینی
۳-علی محبوب

رده سنی ۴۵تا ۴۹(۱۳۴۷-۱۳۵۱):

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-فرهاد شب انگیز
۲-بهفر کیانی والا
۳-محسن عبدالهی

۵۰ متر قورباغه:
۱-محسن عبدالهی __فرهاد شب انگیز
۳-مسعود حجه فروش

۵۰ متر پروانه:
۱-فرهاد شب انگیز
۲-محسن عبدالهی
۳-سید محسن بلند زاده

رده سنی ۵۵تا ۵۹(۱۳۳۷_۱۳۴۱):

۱۰۰ مترکرال سینه:کک
۱-علی هوشنگی
۲-محمد رضا نبرد
۳-رضا زنگنه

۵۰ متر قورباغه:
۱-علی هوشنگی
۲-نعمت الله ارزمیان جزی
۳-محمد عابدی

۵۰ متر کرال پشت:
۱-علی هوشنگی
۲-محمد رضا نبرد
۳-محمد عابدی

رده سنی ۵۰_۵۴(۱۳۴۲_۱۳۴۶):

۱۰۰متر کرال سینه:
۱-مصطفی نصر اصفهانی
۲-محمد علی پناهی
۳-مجید جبل عاملی

۵۰ متر قورباغه:
۱-مجید جبل عاملی
۲-مسعود نیر پور
۳-محسن احمدی

۵۰ متر کرال پشت:
۱-محمدعلی پناهی
۲-مجید جبل عاملی
۳-مصطفی نصر اصفهانی

رده سنی ۶۰ تا۶۴(۱۳۳۲_۱۳۳۶)

۵۰ متر کرال سینه:
۱-مسعود سهرابی
۲-سعید موحدی
۳-حسین ابو علیزاده

۵۰ متر قورباغه:
۱-سعید موحدی
۲-ابراهیم اسکندری
۳-مسعود سهرابی

۵۰ متر کرال پشت: 
۱-مسعود سهرابی
۲-سعید موحدی
۳-نصرالله بیگی
رده سنی ۶۵_۶۹(۱۳۲۷_۱۳۳۱):

۵۰ متر کرال سینه:
۱-مرتضی انگوری سیچانی
۲-علی جعفریان
۳-علیرضا شیروانی

۵۰ متر قورباغه:
۱-علی جعفریان
۲-مراضی انگوری سیچانی
۳-علیرضا شیروانی

 

برگزاری مسابقات شنا آقایان استان مازندران

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برگزاری مسابقات شنا آقایان استان مازندران

مسابقات شنا آقایان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر در استان مازندران و میزبانی شهرستان نکا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا آقایان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و انتخاب تیم مازندران جهت حضوری در مسابقات قهرمانی کشور (جام فجر پارسیان شیراز) دربه میزبانی شهرستان نکا با حضور شناگران برتر استان در رده های سنی ۱۱-۱۲ و ۱۳-۱۴ سال برگزار شد.

در پایان این مسابقات نفرات ذیل با تصمیم کمیته فنی به عضویت تیم استان در آمدند.

 

 

 

 

 

  • رده سنی ۱۱-۱۲ سال:
    ۱-ابوالفضل نوربخش (قائمشهر)
    ۲-مانی رستم نژاد (قائمشهر)
    ۳-معین خانی (آمل)
    ۴-مصطفی آلگون (ساری)
    ۵-دانیال شعبانی (ساری)

 

  • رده سنی ۱۳-۱۴سال:
    ۱- عرفان رهبر (قائمشهر)
    ۲-آتا یوشانی (قائمشهر)
    ۳-امیر علی دریاپور (آمل)
    ۴-آرین عباسی (ساری)
    ۵-فرحان شعبانپور (بابل)

 

 

گزارش تصویری_مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری_مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا

امروز(شنبه) مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امروز(شنبه) مراسم تودیع و معارفه دبیر کل فدراسیون شنا در محل فدراسیون برگزار شد. بر این اساس فرید فتاحیان به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون رسما جانشین محسن سمیع‌زاده در پست دبیرکلی فدراسیون شنا شد.

 


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب