درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

کاروان شنا، شیرجه و واترپلو ایران فردا به ازبکستان پرواز می‌کند

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

کاروان شنا، شیرجه و واترپلو ایران فردا به ازبکستان پرواز می‌کند

کاروان اعزامی تیم ایران به مسابقات رده‌های سنی قهرمانی آسیا فردا صبح تهران را به مقصد تاشکند ترک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛کاروان اعزامی ایران برای شرکت در مسابقات رده‌های سنی قهرمانی آسیا به میزبانی ازبکستان  فردا (پنجشنبه) عازم شهر تاشکند می شود. تیم‌های ملی شنا، شیرجه و واترپلو ایران روز پنج‌شنبه  ۱۶ شهریور ۱۳۹۶  ساعت ۱۰:۰۰ صبح با هواپیما تهران را به مقصد تاشکند ازبکستان ترک می کند.

اعضای کاروان اعزامی ایران به مسابقات رده های سنی قهرمانی آسیا (ازبکستان ۲۰۱۷): 

شنا:

اسامی شناگران اعزامی

  1. جمال چاوشی فر
  2. سینا غلام پور
  3. مهدی انصاری
  4. آریا نسیمی شاد  
  5. بنیامین قره حسنلو
  6. علیرضا امین زمردی
  7. امیرعباس امراللهی
  8. متین بالسینی
  9. سامان قپانوری
  10. علیرضا یاوری
  11. متین سهران
  12. علی فتحی
  13. علی رشیدی گوغری

 

اسامی کادر فنی تیم‌ ملی شنا

  •  عباسعلی کشتکار 
  • گامر دیلانچیان 
  • صابر مهری (روانشناس ورزشی)

 

 

شیرجه:

اسامی شیرجه رو‌های اعزامی:

  1. شهنام نظرپور
  2. مجتبی ولی‌پور
  3. محمد دوام
  4. حامد بزمی
  5. مسعود وکیلی
  6. امیرحسین رحیمیان
  7. علی شکول

 

اسامی کادر فنی تیم‌ ملی شیرجه 

  • غلامرضا خیبری نژاد
  • فرشید حسینی
  • محمود آرامی

 

واترپلو : 

اسامی واترپلوئیست‌های اعزامی:

  1. خشایار ضیاالدین
  2. امیر علی مرادی
  3. یزدان احمدی
  4. محمد بیات
  5. حسین لاله سیاه
  6. آرش پورزرگر
  7. مهدی برزگر
  8. علیرضا پورنگ
  9. علی خانقاهی
  10. امید خسور
  11. پارسا مرادی
  12. حسین خالدی
  13. امیررضا جلیل‌پور

 

اسامی کادر فنی تیم‌ ملی واترپلو

  1. الکساندرچیریچ
  2. مهدی پنام تاش
  3. مهدی فیوضی زاده

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.