درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

مسابقات قایقرانی استان بوشهر برگزار شد

اخبار قایقرانی



















مسابقات قایقرانی استان بوشهر به مناسبت هفته دفاع مقدس در بندر بوالخیر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، در این مسابقات بیش از 160 ورزشکار در رشته های کیندربوت و تورینگ در مسافت 200 متر به رقابت پرداختند.
مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان تنگستان و شورای اسلامی بندر تجاری بوالخیر و هیات قایقرانی تنگستان و با حضور فرماندار، معاون اداره کل و رئیس هیات قایقرانی استان برگزار شد.
در بخش بانوان رده سنی 80 تا 82 بهار غلامی از بهشت بوشهر مقام اول، نرجس قاسمی و سپیده کمالی از بوالخیر مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.
در بخش مردان رده سنی 80 تا 82 محمد رادبوئی از بهشت بوشهر، مهدی غلام نژاد از ملوان و عباس نشاط از ملوان اول تا سوم شدند.
در بخش بانوان نونهالان رده سنی متولدین 83 شیدا حسینی و آنیتا آبادی از مقاومت بوشهر اول و دوم شدند و شیوا رئیسی فرد از بهشت بوشهر در رده سوم قرار گرفت.
در بخش مردان نونهالان رده سنی متولدین 83 حسین فیروزی، عبدالجلیل بوالخیری و سهراب دریانوردی از بندر بوالخیر مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در بخش بانوان رده سنی بزرگسالان مریم زاده فقیه و مریم حمیدی نژاد از بهشت بوشهر اول و دوم و کوثر دزفولی نژاد از مقاومت بوشهر سوم شدند.
در بخش مردان رده سنی بزرگسالان خنصر ماهینی از بهشت بوشهر اول، رضا سحرخیز از مقاومت بوشهر دوم و پویا بهمنی از ملوان بوشهر سوم شدند.
در پایان از نفرات برتر با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.