درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برنامه زمانبندی مسابقات توسعه جهانی واترپلو مالت ۲۰۱۷

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برنامه زمانبندی مسابقات توسعه جهانی واترپلو مالت 2017

تیم ملی واترپلو ایران در گروه B این مسابقات با تونس، ترینیدا و توباگو ، فلیپین، پورتوریکو و مالت هم گروه است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ رقابت های توسعه جهانی واترپلو ۲۰۱۷ (فینا ترافی)  از ۲۵ الی ۳۰ مهر ۱۳۹۶ (۱۷ الی ۲۲ اکتوبر ۲۰۱۷) به میزبانی کشورمان مالت برگزار می‌شود. ملی پوشان واترپلو ایران صبح شنبه(۲۲ مهر ۱۳۹۶) آخرین تمرینات خود را پیش از اعزام به این رقابت‌ها پیگیری خواهند کرد.

تیم ملی واترپلو ایران در گروه B این مسابقات با تونس، ترینیدا و توباگو ، فلیپین، پورتوریکو و مالت هم گروه است و طبق برنامه زیر با حریفان خود به رقابت می‌پردازد.

 

 

 

برنامه مسابقات توسعه جهانی واترپلو ۲۰۱۷ (فینا ترافی) _ مالت: 

 

سه شنبه ۲۵/ ۷ / ۹۶ ( آغاز بازی ها )
۱٫ پرو اروگوئه ساعت ۹:۰۰  گروه A
۲٫ عربستان صعودی الجزیره ساعت ۱۰:۲۰  گروه A
۳٫ اتریش سنگاپور ساعت ۱۱:۴۰  گروه A
۴٫ پورتوریکو تونس ساعت ۱۶:۰۰  گروه B
۵٫       ایران  مالت ساعت ۱۷:۲۰  گروه B
۶٫ فیلیپین ترینیدا و توباگو ساعت ۱۸:۴۰  گروه B
جهارشنبه ۲۶/ ۷ / ۹۶  
۱٫       پورتوریکو  ایران ساعت ۹:۰۰  گروه B
۲٫ فیلیپین مالت ساعت ۱۰:۲۰  گروه B
۳٫ ترینیدا و توباگو تونس ساعت ۱۱:۴۰  گروه B
۴٫ پرو عربستان صعودی ساعت ۱۶:۰۰  گروه A
۵٫ اتریش الجزیره ساعت ۱۷:۲۰  گروه A
۶٫ اروگوئه سنگاپور ساعت ۱۸:۴۰  گروه A
پنج شنبه ۲۷/ ۷ / ۹۶
۱٫ عربستان صعودی اتریش ساعت ۹:۰۰  گروه A
۲٫ سنگاپور پرو ساعت ۱۰:۲۰  گروه A
۳٫ الجزیره اروگوئه ساعت ۱۱:۴۰  گروه A
۴٫       ایران  فیلیپین ساعت ۱۶:۰۰  گروه B
۵٫ ترینیدا و توباگو پورتوریکو ساعت ۱۷:۲۰  گروه B
۶٫ مالت تونس ساعت ۱۸:۴۰  گروه B
جمعه  ۲۸/ ۷ / ۹۶
۱٫ پورتوریکو فلیپین ساعت ۹:۰۰  گروه B
۲٫       تونس ایران ساعت ۱۰:۲۰  گروه B
۳٫ ترینیدا و توباگو مالت ساعت ۱۱:۴۰  گروه B
۴٫ اتریش پرو ساعت ۱۶:۰۰  گروه A
۵٫ اروگوئه عربستان صعودی ساعت ۱۷:۲۰  گروه A
۶٫ سنگاپور الجزیره ساعت ۱۸:۴۰  گروه A
شنبه ۲۹/ ۷ / ۹۶
۱٫ الجزیره پرو ساعت ۹:۰۰  گروه A
۲٫ عربستان صعودی سنگاپور ساعت ۱۰:۲۰  گروه A
۳٫ اروگوئه اتریش ساعت ۱۱:۴۰  گروه A
۴٫ مالت پورتوریکو ساعت ۱۶:۰۰  گروه B
۵٫       ایران ترینیدا و توباگو ساعت ۱۷:۲۰  گروه B
۶٫ تونس فلیپین ساعت ۱۸:۴۰  گروه B
یکشنبه ۳۰/ ۷ / ۹۶
۱٫ بازی برای تعیین تیم یازدهم و دوازدهم ساعت ۹:۰۰
۲٫ بازی برای تعیین تیم دهم و نهم ساعت ۱۰:۲۰
۳٫ بازی برای تعیین تیم هشتم و هفتم ساعت ۱۱:۴۰
۴٫ بازی برای تعیین تیم ششم و پنجم ساعت ۱۶:۰۰
۵٫ بازی برای تعیین تیم چهارم و سوم ساعت ۱۷:۲۰
۶٫ بازی برای تعیین تیم دوم و اول ساعت ۱۸:۴۰

 

 

گروه بندی مسابقات توسعه جهانی واترپلو ۲۰۱۷ (فینا ترافی) _ مالت: 

گروه A :

A1 Uruguay-URU اروگوئه
A2 Singapore-SGP سنگاپور
A3 Algeria-ALG الجزیره
A4 Saudi Arabia-KSA عربستان صعودی
A5 Austria-AUT اتریش
A6 Peru-PER پرو

 

گروه B :

 

B1 Tunisia-TUN تونس
B2 Trinidad and Tobago-TTO ترینیدا و توباگو
B3 Malta-MLT مالت
B4 Islamic Republic of Iran-IRI ایران
B5 Philippines-PHI فلیپین
B6 Puerto Rico-PUR پورتوریکو

 

 

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.