درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

مسابقات آبهای آرام و دراگون بوت هیات هرمزگان در بندرلنگه برگزار شد

اخبار قایقرانی



مسابقات قایقرانی هفته تربیت بدنی هیات قایقرانی استان هرمزگان در بندرلنگه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات هفته تربیت بدنی هیات قایقرانی استان هرمزگان در بخش آبهای آرام و دراگون بوت برگزار شد. میزبان این رقابت ها هیات قایقرانی شهرستان بندرلنگه بود.
مسابقات آبهای آرام در بخش کایاک، کانوکانادایی و تورینگ و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و آزاد برگزار شد و در پایان از نفرات برتر تقدیر به عمل آمد.
در بخش کایاک نونهالان باران بامشاد، نرجس سالاری پور و زیبا عاشوری زاده در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
در بخش کایاک نوجوانان دیبا منصوری اول و ماهک سلیمانی دوم شدند.
در بخش کایاک جوانان سارا کاظمی مقام اول، فاطمه احمدی مقام دوم و ستاره شریفی مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی نونهالان فاطمه ملیوار و ثنا تینا اول و دوم شدند.
در کانوی نوجوانان ستایش شریفی و فایزه سلیمانی در رده های اول و دوم قرار گرفتند.
در کانوی جوانان هنگامه کاظمی اول، نسرین رنجبری دوم و طوبی شکوه سوم شدند.
در تورینگ نونهالان هستی منصوری مقام اول را بدست آورد، کیمیا مسجدی در رده دوم قرار گرفت و ستایش گودرزی، آیناز ایزدی و فاطمه پوربابایی مشترکا سوم شدند.
در تورینگ رده سنی آزاد ستاره شریفی، پریا رستمی و فاطمه احمدی اول تا سوم شدند.
در مجموع مسابقات بخش آبهای آرام تیم تایدواتر با 62 امتیاز جایگاه نخست را از آن خود کرد، تیم بندرعباس با 29 امتیاز دوم شد و بندر شهید باهنر با 17 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.
در بخش دراگون بوت هم باشگاه آذرخش اول شد، تیم اژدهاسواران الف در رده دوم قرار گرفت و کوثر جایگاه سوم را از آن خود کرد.

 

 

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.