درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 96
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....40 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....20 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....500 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (20 درصد تخفیف).....640 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (30 درصد تخفیف).....840 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (40 درصد تخفیف).....1 میلیون و 200 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....70 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....40 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

مسابقات شنا دختران زیر ۱۱ سال استان قزوین

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

مسابقات شنا دختران زیر 11 سال استان قزوین

مسابقات شنا دختران زیر ۱۱ سال استان قزوین روز گذشته(جمعه) به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر به میزبانی استخر شهید رجایی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ متین ولیعهدی نایب رئیس هیات شنا استان قزوین در خصوص برگزاری مسابقات شنا دختران گفت :مسابقات شنا به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر با عنوان “جام فجر” هیات شنا استان (بخش بانوان) دیروز (جمعه) در استخر شهید رجایى با حضور شناگران زیر ١١ سال مدارس شناى استان برگزار شد و شناگران در رشته های مختلف انفرادى و تیمى با هم به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت‌ها به نفرات برتر هر رشته حکم و مدال و در مجموع امتیازات به تیم‌های برتر کاپ و به تمامى شرکت کنندگان لوح شرکت و جوایز اهدا شد.

در مجموع امتیازات مسابقات شنا دختران استان قزوین تیم آفتاب الف با ٢٩۶ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و مقام اول را کسب کرد. همچنین تیم‌های ستارگان با ١٩٧ امتیاز و تیم شهداى غواص با ٨۶ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 
متولدین سال  ٨٩-٩٠، رشته ۶۶ متر آزاد
آیناز هدایتى مقام اول (مربى الناز یخچالیان – شهدای غواص)
نسترن بابایى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
مینو معصومى مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ١٠٠ متر آزاد
مها میرفخار مقام اول (مربى شیرین خسروى – آفتاب الف)
نفیسه بابایى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
پریناز حسینى مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ۶۶ متر قورباغه
باران شورمیج مقام اول (مربى شیرین خسروى – آفتاب الف)
ساغر توسلى مقام دوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
آنیتا مطهرى نسب مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

متولدین سال ٨٧-٨٨، رشته ۶۶ متر پشت
نیایش اکبرى مقام اول (مربی الناز یخچالیان – شهداى غواص)
ستایش رحمانى مقام دوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)
یگانه رضایى مقام سوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ١٠٠ متر آزاد
دیانا اباذرى مقام اول (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
الینا خباز مقام دوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
نگار محمد زاده مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ۶۶ متر قورباغه
بهار ساسانى مقام اول (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
طهورا شالى مقام دوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
ساجده کرمى مقام سوم (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)

متولدین سال ٨۶، رشته ۶۶ متر پروانه
یلدا پناهى مقام اول (مربى مه نوش مهرنگار – آفتاب الف)
هستى کشاورز مقام دوم (مربى سعیده ریاضى – آفتاب الف)
زهره صفارى مقام سوم (مربى طیبه شریفى – ستارگان)

 ۴*٣٣ متر آزاد تیمى
مدرسه شنا ستارگان – مربى طیبه شریفی، مقام اول
مدرسه شنا آفتاب الف – مربى (سعیده ریاضى، مه نوش مهرنگار و شیرین خسروى) مقام دوم
مدرسه شنا شهداى غواص – مربى الناز یخچالیان، مقام سوم

 

 

نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.