درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان




سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14



طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

آغاز مرحله پایانی لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال از فردا + برنامه کامل

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو



مرحله پایانی سومین دوره لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی از فردا(پنجشنبه) آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ امروز(چهارشنبه) با برگزاری مراسم قرعه کشی سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور تیم‌های راه یافته مرحله نهایی این مسابقات حریفان خود را شناختند.

این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور و در سه مرحله برگزار شد. تیم های پیشگامان کویر یزد و سایپا از گروه اول ، استخر آزادی تهران ، قزوین و پیام تبریز از گروه دوم و آبمیوه سجاد مشهد ، شرکت ساختمانی ماندنی و صنایع روی خمسه زنجان از گروه سوم ۸ تیم حاضر در مرحله بعدی مسابقات واترپلو زیر ۱۷ سال کشور هستند.

مرحله آخر این مسابقات از فردا (پنج‌شنبه) به میزبانی استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز می‌شود.

گروه A
۱٫ پیشگامان کویر یزد
۲٫ سایپا
۳٫ شرکت ساختمانی ماندنی
۴٫ قزوین

 

گروه B
۱٫ استخر آزادی تهران
۲٫ آبمیوه سجاد مشهد
۳٫ صنایع روی خمسه زنجان
۴٫ پیام تبریز

 

برنامه مرحله نهایی لیگ زیر ۱۷ سال کشور سال ۱۳۹۶: 

بازی گروه تیم تیم روز و تاریخ ساعت محل برگزاری
۱ A شرکت ساختمانی ماندنی  پیشگامان کویر یزد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۲ A  قزوین سایپا پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۳ B صنایع روی خمسه زنجان استخر آزادی تهران پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۴ B پیام تبریز آبمیوه سجاد مشهد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۲٫۴۵ استخر ۹ دی
۵ A شرکت ساختمانی ماندنی  قزوین پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۶ A  پیشگامان کویر یزد سایپا پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی
۷ B صنایع روی خمسه زنجان پیام تبریز پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۸٫۳۰ استخر ۹ دی
۸ B استخر آزادی تهران آبمیوه سجاد مشهد پنجشنبه ۹۶/۱۲/۰۳ ۱۹٫۴۵ استخر ۹ دی
۹ B پیام تبریز استخر آزادی تهران جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۰ B صنایع روی خمسه زنجان آبمیوه سجاد مشهد جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۱ A  پیشگامان کویر یزد  قزوین جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۲ A سایپا شرکت ساختمانی ماندنی جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۲٫۴۵ استخر ۹ دی
۱۳ رتبه ۷ و ۸ چهارم گروه A چهارم گروه B جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۴
دوم گروه A سوم گروه B جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۵
دوم گروه B سوم گروه A جمعه ۹۶/۱۲/۰۴ ۱۸٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۶
اول گروه A برنده بازی ۱۵ شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۹٫۰۰ استخر ۹ دی
۱۷
اول گروه B برنده بازی ۱۴ شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۰٫۱۵ استخر ۹ دی
۱۸ رتبه ۵ و ۶ بازنده بازی ۱۴ بازنده بازی ۱۵ شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۱٫۳۰ استخر ۹ دی
۱۹ رده بندی بازنده بازی ۱۶ بازنده بازی ۱۷ شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۶٫۰۰ استخر ۹ دی
۲۰ فینال برنده بازی ۱۶ برنده بازی ۱۷ شنبه ۹۶/۱۲/۰۵ ۱۷٫۱۵ استخر ۹ دی

 

 


نظرات

ارسال نظر

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.