درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان
سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

مرحله چهارم و پایانی لیگ شنا استان آذربایجان شرقی

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


مرحله چهارم و پایانی لیگ شنا استان آذربایجان شرقی ویژه آقایان، روز گذشته (جمعه) با قهرمانی استخر ٢٩ بهمن (الف) به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله چهارم و پایانی لیگ شنا استان آذربایجان شرقی ویژه آقایان، روز گذشته (جمعه) مصادف با ٢٩ بهمن سالروز قیام مردم قهرمان تبریز در استخر خاوران برگزار شد.

در پایان این مسابقات در مجموع ۴ مرحله، استخر ٢٩ بهمن (الف) با کسب ١٧٩٠ امتیاز در صدر ایستاد و مقام قهرمانی مسابقات را ازآن خود کرد و تیم های آموزش و پرورش (الف) و هیات شنای میانه به ترتیب در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین در پایان این دوره از مسابقات تیمهای آموزش و پرورش (ب) ، هیات شنای اهر ، هیات شنای مراغه ، دلفین های قهرمان مراغه و استخر ۲۹ بهمن (ب) در رده های بعدی قرار گرفتند.
این رقابت‌ها در ۳ رده سنی مختلف و بر پایه استعدادیابی و نخبه پروری برگزار شد.

رده سنی ۱۱ تا ۱۲

 1.  استخر ۲۹ بهمن الف با ۵۹۰ امتیاز
 2. آموزش و پرورش الف با ۵۱۳ امتیاز
 3. استخر ۲۹ بهمن ب با ۴۱۱ امتیاز

رده سنی ۱۳ تا ۱۴

 1.  آموزش و پرورش الف با ۶۵۲ امتیاز
 2. استخر ۲۹ بهمن تبریز الف ۵۴۳ امتیاز
 3. آموزش و پرورش ب با ۵۱۴ امتیاز

رده سنی ۱۵ سال به بالا

 1. استخر ۲۹ بهمن الف با ۶۵۷ امتیاز
 2. آموزش و پرورش الف با ۵۴۴ امتیاز
 3. هیات شنای میانه با ۴۷۵ امتیاز

در بخش انفرادی رقابتها در رده سنی زیر ۱۲ سال ۵۰ متر کرال پشت و ماده ۵۰ متر آزاد سیاوش نجفی در ماده ۱۰۰ متر مختلط انفرادی مانی مددی و در ماده ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی تیم استخر ۲۹ بهمن الف تبریز قهرمان شدند.

در رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال در ماده ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی ، تیم آموزش و پرورش الف ، در ماده ۵۰ متر کرال پشت مهدی روحی ، در ماده ۵۰ متر آزاد احسان سلمانی، در ماده ۱۰۰ متر مختلط انفرادی پویا رضا پسند ، در ماده ۲۰۰ متر پروانه احسان سلمانی قهرمان شدند.

در رده سنی ۱۵ سال به بالا ، در ماده ۴ در ۵۰ متر آزاد تیمی ، تیم آموزش و پرورش الف قهرمان شد و در ماده ۵۰ متر کرال پشت سینا قره داغچی ، ۵۰ متر آزاد پویا خادم ، ۱۰۰ متر مختلط انفرادی سینا قره داغچی و ۲۰۰ متر پروانه پویا خادم به مدال طلا رسیدند.


۵ رکورد در مرحله سوم لیگ برتر شنا شکست

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


در مرحله سوم لیگ شنا بنیامین قره‌حسنلو، امیر عباس امراللهی، علیرضا ملکی و متین سهران رکوردهای رده های سنی کشور را بهبود بخشیدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم چهاردهمین دوره مسابقات شنا جام باشگاه های کشور ۱۳۹۵ پنجشنبه و جمعه (۲۸ و ۲۹ بهمن۱۳۹۵) به میزبانی استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار شد. در پایان این مرحله سرزمین موجهای آبی مدافع عنوان قهرمانی همچون دو مرحله قبلی به صدر نشینی خود تداوم بخشید و با کسب ۳۰۱۴ امتیاز تا پایان این مرحله اول شد. تیم های نفت تهران و شقایق عطر نیز به ترتیب با ۲۷۵۱ و ۲۵۶۷ امتیاز رده های دوم و سوم را در اختیار گرفتند. در مرحله سوم چهاردهمین دوره مسابقات لیگ شنای باشگاه های کشور شناگران در ۵ رشته رکوردهای رده های سنی کشور را بهبود بخشیدند:

 

بنیامین قره حسنلو رشته ۵۰ مترآزاد عضو تیم سرزمین موج‌های آبی ثبت رکورد ۰۰:۲۳٫۷۰ رده سنی ۱۷-۱۵ سال (جوانان)
امیر عباس امراللهی رشته ۱۰۰ متر پروانه عضو تیم شقایق عطر ثبت رکورد ۰۰:۵۷٫۲۶ رده سنی ۱۷-۱۵ سال (جوانان)

متین سهران رشته ۱۰۰ متر آزاد عضو تیم نفت تهران ثبت رکورد ۰۰:۵۶٫۰۶ رده سنی ۱۴-۱۳ سال (نوجوانان)
علیرضا ملکی رشته ۲۰۰ متر مختلط انفرادی عضو تیم موج تهران ثبت رکورد ۰۲:۲۰٫۶۸ رده سنی ۱۴-۱۳ سال (نوجوانان)
متین سهران رشته ۵۰ متر پروانه عضو تیم نفت تهران ثبت رکورد ۰۰:۲۶٫۶۲ رده سنی ۱۴-۱۳ سال (نوجوانان)

 


تیم ملی اسلالوم عازم مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند شد

اخبار قایقرانیتیم ملی اسلالوم در بخش بانوان و آقایان با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا عازم تایلند شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی آسیا اسلالوم 6 تا 8 اسفندماه در شهر ناخن نایوک کشور تایلند برگزار می شود. تیم ملی اسلالوم کشورمان با ترکیب 3 قایقران در بخش بانوان و 8 قایقران در بخش آقایان به منظور حضور در این رقابت ها عازم تایلند شد.
سازمان منطقه آزاد کیش حامی قایقرانان کشورمان در این رقابت ها است.
کتایون اشرف در بخش بانوان، مسعود خدایاری، هیوا نسیمی و بردیا مهرجو در بخش آقایان کادر فنی تیم ملی را در این رقابت ها تشکیل می دهند.
رکسانا رازقیان، دنیا محمدی و فائزه روناسی در بخش بانوان و امیرمحمد فتاح پور، مهدی کریمی، همایون محمدپور، امیر رضانژاد، رضا خلیلی، دانیال خسروی، ماهان ادریسی و محمدمهدی کنارنگ در بخش آقایان قایقرانان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا هستند.

تیم ملی روئینگ بانوان به آب می زند

اخبار قایقرانیششمین مرحله اردوی تیم ملی روئینگ بانوان با هدایت افشین فرزام از امروز 30 بهمن ماه در دریاچه آزادی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دور جدید تمرینات تیم ملی روئینگ بانوان در آغاز ششمین مرحله اردوی آمادگی از امروز 30 بهمن ماه برگزار می شود.
این مرحله از اردو تا 24 اسفندماه در دریاچه آزادی ادامه پیدا خواهد کرد.
مهسا جاور و پریسا احمدی از زنجان، نازنین رحمانی از کرمانشاه و نازنین ملائی از گیلان نفرات دعوت شده به اردو هستند که تمرینات خود را تحت نظر افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ بانوان انجام خواهند داد.

بیش از مدال عملکرد خوب بچه ها اهمیت دارد

اخبار قایقرانیشمارش معکوس برای مسابقات قهرمانی آسیا اسلالوم آغاز شده و کمتر از یک هفته به شروع رقابت ها باقی مانده است. مسعود خدایاری سرمربی تیم ملی اسلالوم آقایان هدف از حضور در این رقابت ها را عملکرد مناسب و درخور شاگردانش می داند و در پاسخ به این سوال که در مسابقات آسیایی چه نتیجه ای می تواند او را راضی کند می گوید: فارغ از کسب نتیجه، کیفیت و عملکرد بچه ها در مسابقات برایم اهمیت دارد.
سرمربی تیم ملی اسلالوم در خصوص میزان آمادگی تیمش برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا گفت: رشته ما یک رشته رکوردی است و من شناخت خوبی از تیمم دارم و فقط این من را راضی می کند که بچه ها در همان سطحی که هستند ظاهر شوند.

مسعود خدایاری افزود: اگر ورزشکارم اول شود اما رکوردش از رکوردی که در تمرینات زده پایین تر باشد برای من به معنی شکست است.
وی سطح مسابقات را بسیار بالا دانست و تشریح کرد: در سال های اخیر کشورهای آسیایی در رشته اسلالوم پیشرفت های چشمگیری داشتند و توانستند در رقابت های جهانی و المپیک مدال کسب کنند و سطح این مسابقات قطعا بالاتر از آسیا خواهد بود.

خدایاری افزود: البته من از این سطح بالا خوشحالم، شرایط سخت باعث می شود بچه ها در آینده تلاش بیشتری برای رسیدن به سطوح بالاتر کنند. برای من پیشرفت اسلالوم ایران مهم است نه نتیجه در مسابقات سطح پایین.
وی امکانات را در اسلالوم بسیار مهم دانست و تصریح کرد: ایران شرایط طبیعی خوبی برای این رشته دارد و ما باید قدردان این موهبت الهی باشیم و با تجهیز پیست های طبیعی، شرایط تمرینی بهتری برای جوانان مستعد کشور آماده کنیم.
سرمربی تیم ملی اسلالوم آقایان بزرگسالان از شرایط اردو در چالوس اظهار رضایت و تصریح کرد: از آقایان کلهر، کیا، قاسمپور و سلطانی برای کمک هایی که در برگزاری این اردو کردند تشکر می کنم و امیدوارم در آینده باز هم بتوانیم در این محل اردو بزنیم و از شرایط خوب این شهرستان در جهت پیشرفت اسلالوم استفاده کنیم.
خدایاری در پایان تاکید کرد: امیدوارم شرایط مسابقات خوب باشد و بچه ها من و خودشان را سربلند کنند. این مسابقات محک بسیار خوبی برای تیم اسلالوم خواهد بود.

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون قایقرانی برگزار می شود

اخبار قایقرانیمجمع عمومی و سالیانه فدراسیون قایقرانی به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش فردا اول اسفندماه در سالن آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی به منظور ارائه گزارش عملکرد سال 95 و بررسی و تصویب تقویم سال 96 برگزار می شود.
این مجمع فردا اول اسفند ماه از ساعت 14 الی 16 در سالن آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک انجام خواهد شد.
مجمع عمومی فدراسیون قایقرانی به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش برگزار می شود.

سایپا در خانه حریف، پیروز میدان شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


سایپا در یگ دیدار خارج از خانه در مرحله پلی‌آف رقابت‌ها موفق به پیروزی در مقابل نفت امیدیه شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با پایان مسابقات مرحله گروهی بیست‌وششمین دوره لیگ برتر واترپلو و مشخص شدن تیم های اول تا چهارم، رقابت های مرحله نیمه نهایی دیروز (پنجشنبه) آغاز شد. در اولین دیدار مرحله رفت پلی‌آف روز گذشته دانشگاه آزاد موفق شد نفت و گاز گچساران را در خانه خود با نتیجه ۱۱ بر ۷ شکست دهد.

در ادامه امروز (جمعه) دو تیم مدعی و با انگیزه نفت امدیه و سایپا در دومین دیدار مرحله پلی‌آف به مصاف هم رفتند. این دیدار در امیدیه برگزار شد و تیم نفت بعد از مدت‌ها در خانه پذیرای تیم حریف بود. اما این تیم موفق به استفاده از امتیاز میزبانی خود نشد و در پایان این بازی، سایپا با نتیجه ۹ بر۷ پیروز میدان شد. بدون شک بازی برگشت این دو تیم از جذاب ترین دیدارهای این دوره از لیگ خواهد بود.

 

پس از پایان دیدار دوم رفت رقابت‌ها، باید تا جمعه هفته آینده (پنجم اسفند ۱۳۹۵) و برگزاری دور بگشت مرحله پلی آف منتظر بمانیم و ببینیم این دو بازی در تهران به سود کدام تیم تمام می شود و فینالیست ها را بشناسیم.

نتایج  مسابقات دور رفت مرحله پلی آف (نیمه نهایی) بیست و ششمیندوره لیگ برتر واترپلو:

 • نفت و گاز گچساران ۷ – ۱۱ دانشگاه آزاد اسلامی
 • نفت امیدیه ۷ – ۹ سایپا

نتایج روز نخست مرحله سوم لیگ شنا

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


سومین مرحله از چهاردهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور از صبح امروز (پنج‌شنبه) در استخر قهرمانی آزادی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله سوم چهاردهمین دوره مسابقات شنا جام باشگاه‌های کشور ۱۳۹۵ پنجشنبه و جمعه (۲۸ و ۲۹ بهمن) در استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار می‌شود. در پایان مرحله دوم  این مسابقات سرزمین موجهای آبی مدافع عنوان قهرمانی با کسب ١٨٢١ امتیاز اول شد. تیم های نفت تهران و شقایق عطر نیز به ترتیب با ١۶۶١ و ١۵٣٧ امتیاز رده های دوم و سوم را در اختیار گرفتند. این مرحله با حضور ۹ تیم از صبح امروز (پنجشنبه) با برگزاری ۶ ماده پیگیری شد. به ترتیب شناگران ماده‌های ۵٠مترکرال پشت،٢٠٠ مترپروانه،۵٠ متر آزاد،٢٠٠ متر قورباغه،۴٠٠ متر آزادو ۴در ١٠٠ متر تیمی مختلط  به آب زدند. پس از برگزاری مسابقات در دو نوبت صبح و عصر فردا (جمعه)  با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان می‌دهد.

همچنین در حاشیه برگزتری این رقابت ها در نوبت صبح بنیامین قره حسنلو  شناگر تیم سرزمین موج‌های آبی رکورد رشته ۵۰مترآزاد (رده سنی جوانان) را بهبود بخشید.

برای مشاهده نتایج مسابقات تا پایان صبح روز اول کلیک کنید

مسابقات امسال با حضور ۹ تیم در چهار مرحله برگزار می شود. برگزاری هر چهار مرحله در استخر قهرمانی آزادی تهران و در دو نوبت صبح و عصر پیش بینی شده است. طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات مرحله چهارم و پایانی، ۱۵ و ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ برگزار می‌شود تا پرونده چهاردهمین دوره لیگ شنا هم بسته شود.

بانک حکمت ایرانیان، سرزمین موج‌های آبی مشهد، شقایق عطر، شهیدشوشتری آموزشگاه‌های نیشابور، مقاومت، موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت امیدیه و نفت تهران ۹ تیم حاضر در چهاردهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه‌های کشور هستند.

برنامه ادامه مسابقات مرحله سوم لیگ شنا:

پنجشنبه ۹۵/۱۱/۲۸ ساعت  ۱۵ عصر (شیفت عصر)
۷٫ ۲۰۰ متر کرال پشت
۸٫ ۱۰۰ متر آزاد
۹٫ ۵۰ متر قورباغه
۱۰٫ ۸۰۰ متر آزاد
۱۱٫ ۴۰۰ متر مختلط انفرادی


جمعه ۹۵/۱۱/۲۹ ساعت  ۱۰ صبح (شیفت صبح) جمعه ۹۵/۱۱/۲۹ ساعت  ۱۶ عصر (شیفت عصر)
۱۲٫ ۲۰۰ متر آزاد ۱۷٫ ۲۰۰متر مختلط انفرادی
۱۳٫ ۵۰ متر پروانه ۱۸٫ ۱۰۰ متر پروانه
۱۴٫ ۱۰۰ متر کرال پشت ۱۹٫ ۱۵۰۰ متر آزاد
۱۵٫ ۱۰۰ متر قورباغه ۲۰٫ ۱۰۰×۴ آزاد تیمی
۱۶٫ ۲۰۰×۴ آزاد تیمی

دانشگاه در دیدار با گچساران پیروز شد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


دانشگاه آزاد دور رفت مرحله پلی آف بیست‌ و ششمین دوره لیگ برتر واترپلو با پیروزی آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ با پایان مسابقات مرحله گروهی بیست‌وششمین دوره لیگ برتر واترپلو و مشخص شدن تیم های اول تا چهارم، رقابت های مرحله نیمه نهایی امروز (پنجشنبه) آغاز شد.

در نخستین دیدار مرحله پلی‌آف از ساعت ۱۵:۰۰ گچساران از دانشگاه آزاد پذیرایی کرد. دو تیم هفته گذشته در آخرین بازی مرحله گروهی به مصاف یکدیگر رفته بودند و شناخت کاملی از یکدیگر داشتند. دانشگاه در   هر دو دیدار مرحله گروهی مقابل گچساران پیروز شده بود. در نهایت این دیدار با حساب ۱۱ بر ۷ به سود تیم میهمان دانشگاه آزاد به پایان رسید. بازی برگشت این دو تیم هفته آینده در تهران برگزار می‌شود.

همچنین امروز (پنجشنبه) دیدار معوقه هفته چهاردهم مرحله گروهی بین دو تیم نماینده اصفهان و شهید نوفلاح برگزار شد. دو تیم از ساعت ۱۵:۳۰ در اصفهان به آب زدند. این دیدار در نهایت ۱۵ بر ۵ به سود اصفهان تمام شد تا این تیم  اولین دو امتیاز خود در این دوره از لیگ برتر را کسب کند.  دیدار رفت دو تیم ۹ بر ۶ به صود نوفلاح به پایان رسیده بود و با احتساب نتیجه رو در رو  اصفهان  با یک پله صعود در جایگاه ششم قرار گرفت.

در دومین دیدار رفت مرحله پلی ‌آف فردا نفت امیدیه و سایپا از ساعت ۱۵:۰۰ به مصاف هم خواهند رفت.

نتایج  مسابقات دور رفت مرحله پلی آف (نیمه نهایی) بیست و ششمیندوره لیگ برتر واترپلو:

 • نفت و گاز گچساران ۷ – ۱۱ دانشگاه آزاد اسلامی
 • نفت امیدیه – سایپا                                              جمعه ۲۹بهمن                 ساعت ۱۵:۰۰                  امیدیه

 

نتیجه بازی معوقه هفته چهاردهم لیگ برتر واترپلو:

نماینده اصفهان ۱۵  _  ۵ استخر شهید نوفلاح

 


باشگاه تایدواتر صدرنشین باقی ماند

اخبار قایقرانیهفته سوم لیگ آبهای آرام بانوان با ادامه روند صدرنشینی باشگاه تایدواتر پیش از ظهر امروز 28 بهمن ماه در دریاچه آزادی ادامه پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، باشگاه های پیام نور، تایدواتر، امید قوا، تجهیزات قایقرانی سپاهان، سامان امنیت پرداز، مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین، قوا، مقاومت و نگین سبز خاورمیانه 9 باشگاه حاضر در لیگ آبهای آرام بانوان هستند. این رقابت ها در 7 ماده برگزار می شود.

نیم فصل دوم این رقابت ها با برگزاری رقابت های هفته سوم امروز 28 بهمن ماه در دریاچه آزادی آغاز شد و قایقرانان به مصاف هم رفتند.

در کایاک یکنفره 1000 متر مائده طهماسبی از مقاومت اول، مونا ابراهیمی از برهان مبین دوم و سما یاسمی از پیام نور سوم شدند.
در کایاک دونفره 1000 متر هدیه کاظمی و گلناز غضنفریان از تایدواتر، نگار علیمحمدی و مونا ابراهیمی از برهان مبین و سما یاسمی و الناز شفیعیان پیام نور در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.
در کانوی یکنفره 500 متر پریسا محمدزاده از برهان مبین، مهسا کهنسال از تایدواتر و نادیا تالانک از مقاومت اول تا سوم شدند.
در کایاک یکنفره 500 متر هدیه کاظمی از تایدواتر مقام اول، نگار علیمحمدی از برهان مبین مقام دوم و الناز شفیعیان از پیام نور مقام سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 500 متر هیوا افضلی و نادیا تالانک از مقاومت، مهسا کهنسال و معصومه داناپور از تایدواتر و پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه از برهان مبین جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.
در کایاک دونفره 500 متر آرزو حکیمی و هدیه کاظمی از تایدواتر اول، سما یاسمی و الناز شفیعیان از پیام نور دوم و نگار علیمحمدی و مونا ابراهیمی از برهان مبین سوم شدند.
در کایاک چهارنفره 500 متر تیم تایدواتر با ترکیب گلناز غضنفریان، سارا کاظمی، هدیه کاظمی و آرزو حکیمی اول شدند، تیم برهان مبین با ترکیب نگار علیمحمدی، مونا ابراهیمی، مائده شورگشتی و ساجده تبریزی در رده دوم قرار گرفتند و تیم پیام نور با ترکیب الناز شفیعیان، سما یاسمی، سارا حسینی و صدف مقدم پور مقام سوم را بدست آوردند.

با این نتایج در پایان هفته سوم رقابت ها باشگاه تایدواتر با 227 امتیاز همچنان صدرنشین است، مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین با 187 امتیاز در رده دوم قرار دارد و مقاومت با 183 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است.