درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان
سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

برگزاری آزمون ورودی مربیگری درجه ۳ شنا ویژه آقایان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


تست ورودی مربیگری درجه ۳ شنا ویژه آقایان دوشنبه هفته آینده (چهارم اردیبهشت ۱۳۹۶) برگزار می شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ آزمون ورودی چهار شنا مربیگری درجه ۳ ویژه آقایان دوشنبه هفته آینده (چهارم ادریبهشت ۱۳۹۶) از ساعت ۱۰:۳۰ صبح در استخر ۹ دی واقع در مجموعه شیرودی برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن کارت بیمه ورزشی و واریز مبلغ ۳۰ هزار تومان به حساب درامدی فدراسیون جهت انجام تست به محل برگزاری آزمون مراجعهکنند.

ساعت برگزاری آزمون: ۱۰:۳۰ صبح

مکان برگزاری آزمون:  خیابان مفتح جنوبی، مجموعه ورزشی شهید شیرودی، استخر بین المللی ۹ دی


آوای شهرکرد(1) قهرمان شد

اخبار قایقرانی


با برگزاری هفته پایانی رقابت های لیگ برتر کانوپولوی بانوان باشگاه آوای شهرکرد(1) به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، دریاچه آزادی امروز 31 فروردین ماه میزبان هفته پایانی لیگ برتر کانوپولوی بانوان بود. در این هفته از رقابت ها 10 مسابقه برگزار و در نهایت تیم های برتر مشخص شدند.

بر این اساس آوای شهرکرد(1) 10 بر 0 تجهیزات قایقرانی سپاهان اصفهان را در هم کوبید، آوای شهرکرد(2) 4 بر 1 راهبران بندر فریدون کنار را برد، تجهیزات سپاهان 4 بر 4 با اردوگاه شهید رسولی نوشهر مساوی کرد، آوای شهرکرد(1) 10 بر 0 راهبران بندر فریدون کنار را از پیش رو برداشت، آوای شهرکرد(2) 10 بر 0 از سد اردوگاه شهید رسولی نوشهر گذشت، راهبران بندر فریدون کنار 7 بر 0 تجهیزات قایقرانی سپاهان را شکست داد، آوای شهرکرد(1) 15 بر 0 اردوگاه شهید رسولی نوشهر را مغلوب کرد، آوای شهرکرد(2) 10 بر 0 بر تجهیزات قایقرانی سپاهان غلبه کرد، راهبران بندر فریدون کنار 7 بر 2 در مقابل اردوگاه شهید رسولی نوشهر به پیروزی رسید و آوای شهرکرد(1) 5 بر 0 آوای شهرکرد (2) را برد.

بر این اساس در پایان نهمین دوره لیگ برتر کانوپولوی بانوان باشگاه آوای شهرکرد(1) با 24 امتیاز قهرمان شد، آوی شهرکرد(2) با 18 امتیاز در رده دوم قرار گرفت و اردوگاه شهید رسولی نوشهر با 7 امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.دریاچه آزادی میزبان تیم ملی روئینگ بانوان خواهد بود

اخبار قایقرانی


ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان بزرگسالان از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، 9 پاروزن در آغاز ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی روئینگ بانوان از 2 اردیبهشت ماه تمرینات خود را در دریاچه آزادی آغاز می کنند.
این مرحله از اردو تا 23 اردیبهشت ماه ادامه پیدا می کند.

نیکولا جیوگا سرمربی تیم های ملی روئینگ و بهناز مرادخانی به عنوان مربی هدایت پاروزنان را در این مرحله از اردو به عهده دارند.
رویا عباسی از آذربایجان غربی، شکیبا وقوفی، الیکا افشاری و سپیده جعفری مهر از تهران، فرحناز عشقی، زینب نوروزی و فرشته رومی از زنجان و مریم کرمی و مریم امیدی پارسا از همدان نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.دومین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام بانوان جوانان برگزار می شود

اخبار قایقرانیدومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی آبهای آرام بانوان رده سنی جوانان در بخش کانو و کایاک از امروز 31 فروردین ماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی آبهای آرام بانوان در آغاز دومین مرحله اردوی آمادگی خود به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا از امروز 31 فروردین ماه در دریاچه آزادی به آب می زند.
این مرحله از اردو تا 21 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
سیما عروجی به عنوان سرمربی و ندا خلیلی به عنوان کمک مربی اعضای کادر فنی این تیم هستند.

ساجده تبریزی، صدف مقدم پور، رسپینا قوی دل، سارا حسینی، ساقی خاقانی و ساغر خاقانی از تهران، الناز شفیعیان و نرجس کارگرپور از گیلان، سما یاسمی از کرمانشاه و کیانا کمال زاده از هرمزگان در بخش کایاک و پریسا محمدزاده و سارا درختی از گیلان و پرستو مهنما از آذربایجان شرقی در بخش کانوکانادایی نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

تیم ملی روئینگ بانوان جوانان و نوجوانان به آب می زند

اخبار قایقرانیششمین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی روئینگ بانوان رده سنی جوانان و نوجوانان از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی روئینگ بانوان رده سنی جوانان و نوجوانان خود را برای حضور موفق در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و کسب سهمیه المپیک نوجوانان آماده می کند. به همین منظور در آغاز ششمین مرحله اردوی آمادگی 9 پاروزن به اردو دعوت شدند.

این مرحله از اردو از 2 اردیبهشت ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود و تا 15 اردیبهشت ماه ادامه پیدا خواهد کرد.
نیکولا جیوگا سرمربی تیم های ملی روئینگ، سولماز عباسی مربی و ملیکا علی نژاد کمک مربی اعضای کادر فنی این تیم هستند.
مبینا مرادی، مائده حضوری، حانیه رمضانی و اسراء جوانمردی از تهران، نسترن جوادی و مهتا آهنگران از زنجان، فاطمه صفری و کیمیا زارعی از همدان و هانیه بیداد از کرمانشاه نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

فراخوان کمیته فرهنگی فدراسیون برای پیاده روی در هفته سلامت

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


همایش پیاده روی مشترکی “به مناسبت گرامی داشت هفته سلامت” روز جمعه (اول اردیبهشت ۱۳۹۶) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ به منظور رشد و توسعه ورزش همگانی در بین کارکنان، ورزشکاران، قهرمانان و مربیان تیم‌های ملی و باشگاهی روز جمعه (اول اردیبهشت ۱۳۹۶) همایش پیاده روی مشترکی در جایگاه تندرستی مجموعه فرهنگب ورزشی انقلاب برگزار می‌شود.

کمیته فرهنگی فدراسیون شنا از همه همکاران، ورزشکاران و قهرمانان ورزش شنا شیرجه و واترپلو دعوت به عمل می‌آید که در این همایش حضور یابند.


ترکیب اعزامی تیم ملی شنا به مسابقات کشورهای آسیای میانه (ترکمنستان ۲۰۱۷)

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


اسامی اعضای اعزامی تیم ملی شنا به مسابقات داخل سالن کشورهای آسیای میانه (ترکمنستان ۲۰۱۷) اعلام شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو؛ نخستین دوره مسابقات قهرمانی مسافت کوتاه کشورهای آسیای میانه ۲۰۱۷ به میزبانی کشور ترکمنستان در شهر عشق‌آباد برگزار می‌شود. این رقابت‌ها  ۲۶ و ۲۷ آپریل ۲۰۱۷ (ششم و هفتم اردیبهشت ۱۳۹۶) و با حضور شناگرانی از کشورهای ایران، قزاقستان، قرقیزستان، ازبکستان ، تاجیکستان و افغانستان پیگیری و بعنوان مسابقات آزمایشی (Test Event) رقابت‌های داخل سالن کشورهای آسیایی(شهریور ۱۳۹۶)برگزار می‌شود. بر اساس اعلام کمیته فنی اعضای دعوت شده تیم ملی شنا به مسابقات داخل سالن کشورهای آسیای میانه (ترکمنستان ۲۰۱۷) باید روز یک‌شنبه (۳ اردیبهشت ۱۳۹۶) در شهر مشهد حضور یابند تا از آنجا به این رقابت‌ها اعزام شود.

اسامی اعضای تیم ملی   :

  • آذربایجان شرقی: سروش قندچی.
  • اصفهان: علیرضا یاوری، گامر دیلانچیان (مربی)
  • البرز : افشین عسگری، مسعود جوکار(داور).
  • تهران: احسان شفائیان فرد، امیرعباس امراللهی، شایان عظیمی، علیرضا امین زمردی.
  • خراسان رضوی: محسن مهمان نواز – میثم سعادتی(مربی) – مجید مشتاق عشق(سرپرست تیم)

محل پذیرش : استان خراسان رضوی- مشهد مقدس- میدان ۱۰ دی –  هتل رازی

ساعت و تاریخ پذیرش در مشهد : ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۹۶/۰۲/۰۳

تاریخ رفت به ترکمنستان : صبح دوشنبه ۹۶/۲/۰۴

تاریخ برگشت از ترکمنستان :  روز شنبه ۹۶/۰۲/۰۹

* جهت اطلاع و هماهنگی با سرپرست تیم آقای مجید مشتاق عشق تماس نمایید.

 

شرایط و مقررات  تیم ملی:            

۱همراه داشتن البسه و تجهیزات فنی  شخصی

۲- به همراه داشتن دفترچه بیمه و کارت بیمه ورزشی (سال ۱۳۹۶)

۳- پیش بینی و تهیه وسائل ایاب و ذهاب سفر در تاریخ‌های اعلام شده جهت رفت و برگشت به مشهد مقدس به عهده هیأت‌های مربوطه مدعو می‌باشد.

 


نخستین جلسه سازمان لیگ برتر واترپلو ۱۳ اردیبهشت برگزار می‌شود

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو


نخستین جلسه سازمان لیگ برتر واترپلو ساعت ۱۱:۰۰ روز ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در محل سالن جلسات استخر بین المللی ۹ دی با حضور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون،شنا،شیرجه و واترپلو؛ مسئولان کمیته فنی واترپلو و سازمان لیگ برتر این رشته به منظور بررسی دستور العمل برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو در سال ۱۳۹۶ نخستین جلسه با باشگاه های حاضر در رقابت‌ها را با حضور نماینده تیم‌ها برگزار خواهند کرد.

نخستین جلسه سازمان لیگ برتر واترپلو روز چهارشنبه (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶) ساعت ۱۱:۰۰ در محل سالن جلسات استخر بین المللی ۹ دی واقع در مجموعه ورزشی شهید شیرودی با حضور مدیران و نمایندگان تام الاختیار باشگاه ها برگزار می‌شود.

در این جلسه دستورالعمل برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو در سال ۱۳۹۶ مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

ریاست فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با ارسال نامه‌ای رسمی به مدیران عامل ۱۰ باشگاه حاضر در مسابقات خواستار حضور آنها در جلسه سازمان لیگ شد.


احمد دنیامالی به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی منصوب شد

اخبار قایقرانی


احمد دنیامالی بنا به پیشنهاد رئیس فدراسیون و حکم وزیر ورزش و جوانان به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، احمد دنیامالی رئیس پیشین فدراسیون قایقرانی و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی کانوئینگ و نائب رئیس کنفدراسیون کانوئینگ آسیا، با حکم وزیر ورزش به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی منصوب شد. در حکم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان خطاب به دنیامالی آمده است:

جناب آقای احمد دنیامالی

با استعانت از خداوند متعال، بنا به پیشنهاد ریاست محترم فدراسیون قایقرانی و به استناد بند 6 ماده 8 اساسنامه فدراسیون های ورزشی آماتوری، به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی» منصوب می شوید.
توفیق جنابعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای ورزش کشور از خداوند متعال خواهانم.

مسعود سلطانی فر
وزیر ورزش و جوانان


همه برنامه ها با هدف بلند مدت بازیهای آسیایی جاکارتا انجام می شود

اخبار قایقرانی


رئیس کمیته آبهای آرام در پایان اولین مرحله اردوی تیم های این کمیته برنامه های پیش روی سال 96 را تشریح کرد.

علیرضا محمدی با اشاره به حضور 63 قایقران در اردوهای آمادگی آبهای آرام گفت: در بخش های مختلف اردوها برگزار می شود البته نفراتی که پس از مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی در اردو حضور داشتند بسیار بیشتر بودند و مرحله به مرحله و پس از انجام تست های آمادگی بهترین نفرات در اردو باقی ماندند و از بین این نفرات نیز بهترین ها در مسابقات بین المللی پیش رو شرکت خواهند کرد.

وی با اعلام اینکه هدف اصلی بازیهای آسیایی جاکارتا است، اظهار داشت: همه برنامه های ما بر مبنای بازیهای آسیایی چیده شده و در این مسیر نیز قصد داریم با قدرت در مسابقات پیش رو شرکت کنیم. امسال نیز هدف ما حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیاست که با توجه به میزبانی چین و شرایط مطلوب میزبانی حتما رقابت ها از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و باید عملکرد مناسبی داشته باشیم.
محمدی با اشاره به حضور تیم های بزرگسالان در مسابقات کاپ جهانی بیان کرد: برای ارزیابی شرایط بچه ها و مقایسه عملکرد آن ها با رقبای آسیایی در کاپ 2 مجارستان و کاپ 3 صربستان شرکت خواهیم کرد. با هماهنگی که مسئولین فدراسیون انجام داده اند تیم های دختران و پسران کایاک پیش از کاپ 2 در مجارستان اردویی مشترک دارند. با توجه به اینکه مجارستان میزبان کاپ 2 و یکی از کشورهای صاحب سبک در قایقرانی است، این اردو حتما نقش موثری در حضور قایقرانان کشورمان در مسابقات امسال خواهد داشت.

وی در خصوص شرکت تیم های آبهای آرام در مسابقات قهرمانی جهان امسال تاکید کرد: تیم های جوانان، زیر 23 سال و بزرگسالان برای کسب تجربه و ارزیابی شرایط خود برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت خواهند کرد. قهرمانی جهان زیر 23 سال و جوانان نیمه اول مردادماه و مسابقات قهرمانی جهان اوایل شهریورماه برگزار می شود. البته جزئیات و ارنج شرکت کنندگان هنوز مشخص نیست و مربیان باید بهترین نفرات را برای حضور در این رقابت ها آماده و انتخاب کنند.

محمدی با اشاره به جلسات مرتب فنی و هفتگی کمیته با کمیته برنامه ریزی تصریح کرد: خوشبختانه با همکاری خوبی که مربیان دارند، برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت را تدوین می کنیم و امیدوار هستیم که با روندی که در پیش گرفته شده این تدابیر موثر واقع شود و شاهد نتایج خوبی باشیم.
وی افزود: در این جلسات مربیان نیازها و مشکلات خود را اعلام می کنند و ما نیز با پیگیری سعی می کنیم که آن ها را مرتفع کنیم.
رئیس کمیته آبهای آرام در خصوص برگزاری لیگ آبهای آرام عنوان کرد: تصمیم داریم تغییراتی در شکل برگزاری لیگ اجرا کنیم. لیگ باید در طول یک سال تمام شود ضمن اینکه این رقابت ها برای بالا رفتن کیفیت تیم های ملی انجام می شود و هر تصمیمی که گرفته شود باید به سود تیم ملی باشد.

وی ادامه داد: با این شرایط جلسه ای با حضور نمایندگان باشگاه ها خواهیم داشت تا در خصوص کیفیت برگزاری لیگ تصمیم گیری کنیم. پیشنهاد کمیته این است که 2 مرحله مسابقه سرعتی در فصل گرم و 2 مرحله مسابقه استقامتی در فصل سرد داشته باشیم تا لیگ هماهنگ با تمرینات تیم های ملی در اردوها برگزار شود.
محمدی در پایان تاکید کرد: امیدوار هستم با برنامه ریزی هایی که انجام شده و پیگیری و اجرای دقیق آن ها شاهد روزهای خوبی در رشته آبهای آرام باشیم.