درباره سایت

تماس با ما:

آدرس:همت غرب-شهرک گلستان(راه آهن)-انتهای بلوار امیر کبیر-بلوار کاشان- بین نور دوم و سوم

تلفن: 44757641
44711155
44713219


تعرفه سال 97
بلیت تک جلسه ای ویژه یک نفر (استخر،سونا،جکوزی).....50 هزار تومان
بلیت تک جلسه سانس صبحگاهی (آقایان) با صبحانه رایگان.....25 هزار تومان
آموزش نیمه خصوصی شنا(12 جلسه تضمینی) .....600 هزار تومان
عضویت 20 جلسه ای با (25 درصد تخفیف).....750 هزار تومان
عضویت 30 جلسه ای با (35 درصد تخفیف).....975 هزار تومان
عضویت 50 جلسه ای با (45 درصد تخفیف).....1 میلیون و 375 هزار تومان
انواع ماساژ (تایلندی،ریلکسی و آروما).....90 هزار تومان
حمام ترکی سنتی.....50 هزار تومان
سانس ها استخر

آقایان :

همه روزه و جمعه ها از ساعت 17 الی 23

سانس صبحگاهی آقایان همه روزه و جمعه ها

از ساعت 6 بامداد الی 8 صبح

بانوان :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 الی 16

جمعه ها از ساعت 9 الی 14طرف قرارداد با :

مخابرات،پیام ارتباطات،طنین موج های آبی،استخر کارت هوشمند،استخر کارت پارسیان،بازنشستگان شرکت نفت،بانک ملت

نویسندگان

شبکه های اجتماعی

هفته سوم لیگ آبهای آرام بانوان برگزار می شود

اخبار قایقرانیهفته نخست نیم فصل دوم لیگ آبهای آرام بانوان پنجشنبه 2 آذرماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، با تصمیم سازمان لیگ فدراسیون نیم فصل دوم لیگ آبهای آرام با توجه به حضور در فصول سرد سال در مسافت های استقامتی برگزار می شود.
بر این اساس هفته سوم و آغاز نیم فصل دوم رقابت های لیگ آبهای آرام بانوان پنجشنبه 2 آذرماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.
در این هفته از رقابت ها قایقرانان در مسافت های کایاک و کانوی یکنفره 2000 و 5000 متر و کایاک دونفره 5000 متر انجام می شود.
هر باشگاه در مواد تکنفره مجاز به شرکت دادن 2 قایق و در ماده کایاک دونفره مجاز به حضور 1 قایق است.
در دور برگشت رقابت ها هر ورزشکار تنها مجاز به شرکت در یک ماده و یک مسافت است.
رقابت های لیگ آبهای آرام بانوان با حضور باشگاه های مقاومت بسیج، جوانان قوا، تایدواتر، سنگ درویشی، ستارگان قوا، هیات تهران و قوا تهران برگزار می شود و تاکنون در جدول رده بندی باشگاه های تایدواتر، مقاومت بسیج و ستارگان قوا در صدر جدول قرار دارند.

تیم ملی پاراکانو عازم تایلند شد

اخبار قایقرانیتیم ملی پاراکانو با ترکیب 5 قایقران به منظور حضور در رقابت های قهرمانی آسیا شب گذشته 29 آبان ماه عازم تایلند شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، مسابقات پاراکانو قهرمانی آسیا 3 تا 5 آذرماه در پاتایا تایلند برگزار می شود.
به همین منظور تیم ملی پاراکانو با ترکیب 3 قایقران مرد و 2 قایقران بانو به این رقابت ها اعزام شد.
مسعود مهدوی نیا سرمربی پاراکانو هدایت قایقرانان را در این مسابقات بر عهده دارد.
شهلا بهروزی راد، رویا سلطانی، نادر عیوضی، اسلام جاهدی و اکبر طهماسبی قایقرانان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا هستند.
نمایندگان ایران در کلاس های KL3 و KL2 این رقابت ها شرکت خواهند کرد.

اردوی تیم ملی آبهای آرام آقایان بزرگسالان برگزار می شود

اخبار قایقرانیهشتمین مرحله اردوی تیم ملی آبهای آرام آقایان رده سنی بزرگسالان در بخش کایاک و کانو از 2 آذرماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اردوی تیم ملی کایاک و کانو بزرگسالان به منظور حضور موفق در بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا با حضور 12 قایقران از 2 آذرماه در دریاچه آزادی برگزار می شود.
این اردو تا 23 آذرماه ادامه خواهد داشت.
ایرج اقلیمی سرمربی کایاک، الیاس اقلیمی سرمربی کانوکانادایی و ایمان پورعزیز کمک مربی کانوکانادایی اعضای کادر فنی این تیم هستند.
فرزین اسدی و امین بوداغی از مازندران، پیمان قوی دل و علی آقامیرزایی از گیلان، امید احمدی از زنجان، بابک دربان از تهران و احمدرضا طالبیان از اصفهان در بخش کایاک و علی اجاقی از کرمانشاه، عادل مجللی از گلستان، کیا اسکندانی از تهران و پژمان دیوسالار و محمد نبی رضایی از مازندران نفرات دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

دور نخست اردوی تیم ملی اسلالوم آبهای خروشان بانوان برگزار می شود

اخبار قایقرانیاولین مرحله اردوی تیم ملی اسلالوم آبهای خروشان بانوان به میزبانی رودخانه زیاران در زیباشهر استان قزوین از اول آذرماه برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، تیم ملی اسلالوم در رده های سنی بزرگسالان و جوانان اردوهای خود را به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و بازیهای آسیایی جاکارتا آغاز می کند.
مرحله اول اردوی این تیم از اول آذرماه به میزبانی رودخانه زیاران در زیباشهر استان قزوین آغاز می شود و تا 12 آذرماه ادامه خواهد داشت.
کتایون اشرف سرمربی، مه نوش مهرنگار سرپرست و مسعود بهرامی مدیر اجرایی اعضای کادر فنی این تیم هستند.
رکسانا رازقیان و فائزه روناسی از اصفهان، الهام طهماسبی و حسنا اله قلی از مازندران، کیلان سرداری از کردستان و محدثه حسن پور از قزوین قایقرانان دعوت شده به این اردو هستند.

سومین مرحله اردوی تیم ملی اسپرینت و اسلالوم بانوان و آقایان برگزار می شود

اخبار قایقرانیاردوی تیم ملی اسپرینت و اسلالوم نوجوانان در بخش بانوان و آقایان از فردا 30 آبان ماه در دریاچه آزادی آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، اردوی تیم ملی نوجوانان اسپرینت و اسلالوم به منظور حضور موفق در مسابقات کسب سهمیه المپیک جوانان برگزار می شود. سومین مرحله این اردو از فردا 30 آبان ماه آغاز می شود و تا 14 آذرماه در دریاچه آزادی ادامه خواهد داشت.
این اردو در مواد کایاک و کانو با حضور 10 قایقران در بخش بانوان و 11 قایقران در بخش آقایان انجام می شود.
سیما عروجی و شقایق سیدیوسفی مربیان و مهناز غفاری سرپرست بخش بانوان و بردیا مهرجو و هادی کللی مربیان و علی احدی کمک مربی بخش آقایان، اعضای کادر فنی تیم در این اردو هستند.
در بخش بانوان یاسمن سلطانی فر، آتوسا خراطی و نازنین فرزانه از تهران، یاسمن قمری از همدان و ملیکا سماکی از مازندران در بخش کایاک و نیروانا اسدبیگی و زهرا مطهر از تهران، دنیا محمدی و گلشن رهیده از کرمانشاه و ستاره همایون فرد از اصفهان در بخش کانو به اردو دعوت شدند و در بخش آقایان پارسا امیدوار و کیان محمودزاده از تهران و علی طاهری، سهیل خزائی، مرصاد واحدی و امیررضا آهنگربهان از مازندران در بخش کایاک و محمد مهدوی نیا و دانیال چشمه از تهران، سبحان بیرانوند از لرستان و عبداله مشایخ بخشی و کمیل خزایی از مازندران در بخش کانو نفرات دعوت شده به این اردو هستند.

علی محب: شخصیت قهرمانی در باشگاه‌های آسیا را داشتیم/ رضوانی به هشت سال دیگر نیاز دارد

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

علی محب: شخصیت قهرمانی در باشگاه‌های آسیا را داشتیم/ رضوانی به هشت سال دیگر نیاز دارد

کارشناس واترپلوی ایران معتقد است که محسن رضوانی برای رسیدن به اهداف خود، هشت سال دیگر زمان نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ علی محب در گفت و گو با ایسنا، در مورد اهدافی که فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوی ایران باید در چهار سال آینده پیگیری کند، توضیح داد: در همه‌ی فدراسیون‌ها مشکل‌ها و نقطه ضعف‌هایی وجود دارد و باید ترمیم شوند که فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو هم از این قاعده مستثنا نیست. دراین چند سال نقاط قوت فدراسیون شنا از نقاط ضعفش بیشتر بوده است و بنابراین فکر می‌کنم این مدیریت بتواند در چند سال آینده نقاط ضعف را شناسایی و ترمیم کند.

او با بیان اینکه از نظر من مدیریت فدراسیون‌های ورزشی به سه دوره چهار ساله نیاز دارد، خاطر نشان کرد: در چند سال اخیر هم محسن رضوانی عملکرد خوبی در فدراسیون داشته است اما برای اینکه بتواند حاصل زحمات خود را برداشت کند به یک دوره‌ی دیگر نیاز دارد. از نظر من اگر می‌خواهیم حاصل کار مدیر فدراسیونی را ببینیم باید ۱۲ سال به او فرصت دهیم تا مراحل کاشت، داشت و برداشت را طی کند.

محب ادامه داد: واترپلوی ایران با آمدن یک سرمربی خوب(الکساندر چیریچ) مسیر پیشرفت را پیدا کرده و نتایج خوبی در این مدت کسب کرده است. به نظر من از جمله نیازهای اصلی دو رشته‌ی دیگر(شنا و شیرجه) این فدراسیون نیز آوردن مربی خارجی است. این رشته‌ها در ایران پتانسیل بالایی دارند و اگر می‌خواهیم شاهد پیشرفت زیاد باشیم، باید این کار را برای شیرجه و شنا هم انجام دهیم.

او همچنین در مورد رقابت‌های واترپلوی جام باشگاه‌های آسیا و نتایج نمایندگان ایران در این مسابقه‌ها، اظهار کرد: این رقابت‌ها سطح بالایی دارد که با توجه به این نکته می‌توان از نتایج نمایندگان ایران راضی بود هرچند، به عقیده‌ من این نتایج می‌توانست بهتر باشد. نمایندگان ایران در مقابل همه‌ی حریفان خود به جز تیم آستانه قزاقستان نتایج خوبی گرفتند و توانستند رقبای خود را شکست دهند. تنها در مقابل قزاقستان باختند و در مصاف با یکدیگر هم به تساوی رسیدند که نشان از سطح بالای آن‌ها بود.

او افزود: به عقیده‌ی من سایپا شخصیت قهرمانی در این رقابت‌ها را داشت ولی عدم هماهنگی دو بازیکن خارجی این تیم با ترکیب تیم تا حدودی مشکل ساز شد. با این حال فکر می‌کنم سایپا روزهای خوبی را در پیش دارد و از سطح بسیار بالایی برخوردار است. البته تیم دانشگاه هم با کیفیت است اما در این رقابت‌ها سایپا می‌توانست قهرمان شود اگر دو بازیکن خارجی این باشگاه هماهنگی بیشتری با ترکیب تیم داشتند.

پنام تاش: جام باشگاه‌های واترپلو آسیا تجربه ارزشمندی برای تیم جوان سایپا بود

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

پنام تاش: جام باشگاه‌های واترپلو آسیا تجربه ارزشمندی برای تیم جوان سایپا بود

سرمربی تیم واترپلو سایپا معتقد است جام باشگاه های آسیا برای تیم او که ترکیبی از بازیکنان جوان و بزرگسال است، تجربه ارزشمندی بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی پنام تاش سرمربی تیم واترپلو سایپا در گفت و گو با خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان درباره مسابقات جام باشگاه های آسیا و نائب قهرمانی تیمش اظهار کرد: مسابقات جام باشگاه های آسیا به مدت ۳ سال برگزار نشده بود به همین دلیل تعدادی از تیم ها در آن حضور نداشتند. سطح مسابقات خوب بود. سایپا با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه و ۲ بازیکن خارجی پا به این رقابت ها گذاشت. جام باشگاه ها تجربه خوبی برای سایپا بود و خوشبختانه نتایج خوبی هم به دست آمد.
او درباره حریفان سایپا تصریح کرد: تیم آستانه قزاقستان تیمی قوی بود که در این رقابت ها دو ملی پوش خود را در اختیار نداشت. ما تا لحظه آخر با آنها جنگیدیم. اگر بازیکنان خارجی را زودتر به ترکیب اضافه می کردیم مطمئنا نتیجه بهتری می گرفتیم. حریف دیگر ما تیمی از کره بود که بازیکنان ملی پوش این کشور را در اختیار داشت. نماینده تایلند نیز یک دست و جوان بود. این نشان می دهد کشورهای دیگر بیکار ننشسته اند و کار می کنند.
پنام تاش درباره جوان گرایی در تیم سایپا بیان کرد: در ترکیب تیم سایپا ۳ بازیکن زیر ۱۷ سال و ۷ بازیکن زیر ۱۹ سال حضور دارند. هم سیاست من به عنوان مربی و هم سیاست باشگاه سایپا مبتنی بر جوان گرایی و در نهایت نتیجه گرایی است. ضمن این که تلاش می کنیم به توسعه واترپلو ایران نیز کمک کنیم. توسعه واترپلو نیازمند توجه ویژه به رده های پایه است.
سرمربی تیم واترپلو سایپا به حضور نداشتن برخی از تیم ها در مسابقات جام باشگاه های آسیا اشاره کرد و گفت: در این دوره نمایندگان کشورهایی مانند چین، ژاپن و ازبکستان حضور نداشتند. ممکن است این کشورها تیم های ملی توانمندی داشته باشند اما حضور نداشتن آنها در این رقابت ها نشان می دهد این کشورها فاقد لیگی پویا هستند. خوشبختانه از کشورمان دو تیم به جام باشگاه ها اعزام شد و نتایج خوبی هم کسب شد. این بدین معناست که لیگ ما برآیند خوبی داشته است و هزینه هایی که برای حضور سایپا و دانشگاه آزاد صرف شده است، ارزش داشته است.
پنام تاش عنوان کرد: واترپلو ورزشی است که در اروپا رونق دارد و اروپائیان در آن سرآمد هستند. این رشته در آسیا مهجور مانده است اما با سرمایه گذاری، تمرین و صرف زمان زیاد می توان به آینده آن امیدوار بود.
سرمربی تیم واترپلو سایپا با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ زیر ۱۷ سال بیان کرد: تیم سایپا نیز در این لیگ تیم داری می کند. من هم با تیم نوفلاح موفق به کسب مقام قهرمانی در لیگ زیر ۱۷ شده ام.  پتانسیل خوبی از جوانان داریم. اما لازم است تورنمنت های خارجی نیز برای این رده در نظر گرفه شود. ضمن این که باید بودجه ای در اختیار باشد تا بتوان این رده را سازماندهی کرد. پخش تلویزیونی نیز به طور حتم به رشد واترپلو کمک خواهد کرد.
او درباره صدرنشینی سایپا در لیگ برتر اضافه کرد: به لطف خداوند تا کنون نتایج خوبی در لیگ گرفته ایم و صدرنشین هستیم. بازیکنان با هم متحد و هم دل هستند. تصور می کنم کار در نیم فصل دوم سخت تر باشد.

شهادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت امام رضا (ع) تسلیت باد

شهادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت امام رضا (ع) تسلیت باد

شهادت غریبانه هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع)، بر تمامی مسلمان تسلیت باد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سی ام ماه صفر مصادف با شهادت هشتیمن اختر تابناک آسمان و ولایت است. این امام بزرگوار  در سن ۳۵ سالگی عهده‌دار مسئولیت امامت و رهبری شیعیان گردیدند و حیات ایشان مقارن بود با خلافت خلفای عباسی که سختی‌ها و رنج بسیاری را بر امام رواداشتند  ایشان در سن ۵۵ سالگی به وسیله انگور زهرآلود به شهادت رسیدند. امام علی بن موسی الرضا دارای القابی مثل رضا، صابر، زکی، ولی، فاضل، وفی، صدیق، رضی، سراج الله، نورالهدی، قره عین المؤمنین، مکیده الملحدین، کفوالملک، کافی الخلق، رب السریر، و رئاب التدبیر است. این امام بزرگوار علی رغم موانع بسیار در راه انجام وظایف الهی تا آنجا پایداری کرد که جان خود را فدا ساخت.

سی ام صفر سالروز شهادت شهادت غریبانه هشتمین اختر تابناک آسمان و لایت ، حضرت امام علی بن موسی الرضا(ع) بر تمام مسلمانان جهان تسلیت باد.

برنامه زمانبندی اردو تیم ملی شیرجه

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

برنامه زمانبدی اردو تیم ملی شیرجه

طبق اعلام کمیته فنی شیرجه برنامه زمانبندی اردوهای متمرکز و غیر متمرکز تیم ملی شیرجه تا پیش از بازیهای آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ طبق اعلام کمیته فنی شیرجه برنامه اردوهای  آماده‌سازی متمرکز و غیر متمرکز تیم ملی شیرجه به منظور حضور پرقدرت در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ اعلام شد. از همین افراد دعوت شده به اردو باید طبق برنامه اعلام شده خود را به کادرفنی تیم معرفی کنند.

 

 اسامی دعوت شدگان به اردو آماده سازی متمرکز و غیر متمرکز تیم ملی شیرجه:

 

مجتبی ولیپور ورزشکار آذربایجان شرقی
علی شکول ورزشکار آذربایجان شرقی
محمدرضا شکول مربی آذربایجان شرقی
شهنام نظرپور ورزشکار تهران
حمید کریمی ورزشکار تهران
حامد بزمی ورزشکار تهران
سجاد آبخیز ورزشکار تهران
قائم میرابیان مربی تهران
مهدی آقا رضایی مربی تهران

مدیر تیم‌های ملی: محمود آرامی

 

جدول رمانبندی اردوهای متمرکز و غیر متمرکز تیم ملی شیرجه :

شرح فعالیت محل برکزاری اردو یا مسابقه تاریخ شروع تاریخ اتمام
اردوی غیر متمرکز تهران – تبریز ۹۶/۰۸/۲۹ ۹۶/۱۰/۳۰
اردوی متمرکز تهران ۹۶/۱۱/۰۱ ۹۶/۱۱/۱۵
اردوی غیر متمرکز تهران – تبریز ۹۶/۱۲/۰۱ ۹۶/۱۲/۲۵
اردوی متمرکز تهران ۹۷/۰۱/۱۷ ۹۷/۰۲/۱۱
اردوی غیر متمرکز تهران – تبریز ۹۷/۰۲/۲۰ ۹۷/۰۳/۳۰
اردوی متمرکز تهران ۹۷/۰۴/۰۱ ۹۷/۰۴/۱۲
اردوی متمرکز تهران ۹۷/۰۴/۳۱ ۹۷/۰۶/۲۴

 

 

گزارش تصویری_جلسه هماهنگی مسابقات بین‌المللی شنا جام آذربایجان

اخبار شنا،شیرجه و واترپلو

گزارش تصویری_جلسه هماهنگی مسابقات بین‌المللی شنا جام  آذربایجان

جلسه هماهنگی مسابقات بین‌المللی شنا جام گرامیداشت سرداران شهید آذربایجان به میزبانی شهر تبریز صبح امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات بین‌المللی شنا جام سرداران شهید آذربایجان در آذر ماه ۱۳۹۶ در دو بخش دختران و پسران در رده‌های سنی ۱۱-۱۲ سال و ۱۳-۱۴ سال در شهرستان تبریز برگزار خواهد شد. بر همین اساس شنبه با حضور محسن رضوانی رئیس فدراسیون و ابراهیم فیروزی رئیس هیات شنا استان آذربایجان شرقی و دیگر مسئولین در محل فدراسیون جلسه‌ای برای هماهنگی های لازم جهت برپایی هرچه بهتر این مسابقات برگزار شد.


برای مشاهده گزارش تصویری به ادامه ی مطلب مراجعه فرمایید
ادامه مطلب